امام جمعه جوین: پیش بینی این انقلاب توسط معصومین شبیه معجزه است

امام جمعه جوین در خطبه های نماز جمعه این هفته جوین با تبریک سی و ششمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: بر اساس روایتی از معصوم (ع) ( امام کاظم(ع)) در کتاب بحارالانوار/60/صفحه 216 پیش بینی این انقلاب توسط معصومین با این عنوان که مردی از قم قیام می کند ، و با ذکر ویژگی هایی از این انقلاب که یارانی دارد  هم چون سخت تر از آهن …   روایت شده است .دلیری پور با بیان اینکه این پیش بینی انقلاب توسط معصومین شبیه معجزه است ، افزود: بر همه ما واجب است که  این انقلاب را حفظ و تقویت کنیم.

وی خاطر نشان کرد:بین انقلاب ما با همین چارچوبی که در کشور تعریف شده است  با اسلامی که مورد نظر پیامبر اکرم و ائمه اطهار بوده است فرقی وجود ندارد.
خطیب جمعه جوین با انتقاد از برخی از متدینین متحجر که همچون خوارج عمل می کنند گفت: جای تعجب است که اینها نماز و روزه و تهجد بجای می آورند و اظهار برائت از امام و انقلاب و شهدا می نمایند!

حجت الاسلام دلیری پور با اشاره به پیروزی شکوهمند انقاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) اظهار داشت: رهبری مانند حضرت امام (ره)،با این جامعیت واقتدار ودرور اندیشی ،هیچ کشوری به خود ندیده است واین نعمتی بود که خداوند به مردم  ما عنایت فرمود.

وی بیان داشت: کسی این انقلاب را دوست دارد که آتش عشق به اسلام در اوشعله ور شود و اما  افرادی که اعمال عبادی خود را از قبیل نماز وروزه وسایر عبادات انجام می دهند اما در مسائل سیاسی کشور خود نظیر انتخابات ،راهپیمایی ها شرکت نمی کنند اسلامشان ،اسلام خوارجی است که حاکمیت ولایت ندارد.

به گزارش نسیم جوین خطیب جمعه جوین افزود: هرقدمی که برای پیشرفت این انقلاب برداشته شودما را یک قدم به ظهور حضرت مهدی (عج ) نزدیک تر می کند وبه امید آن روزی که  این انقلاب اسلامی به انقلاب امام زمان (عج) متصل شود .

وی اذعان داشت:انقلاب اسلامی ایران سنگر مستحکمی در برابر استکبار جهانی است و افراد بی تفاوت نسبت به آن مانند افراد بی تفاوت در صحرای کربلا است.

امام جمعه جوین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: آمریکا حرف های جدیدی در خصوص مذاکرات هسته ای با ایران می زند ،می گوید بایدآب سنگین اراک  تعطیل شود ، جاسوسان آمریکایی آزاد شوند وهمچنین اصحاب فتنه باید از حصر خارج شوند، ماهم در جواب آنها می گوییم اینها ریطی به مذاکرات هسته ای ندارد و خوب می دانیم که  آمریکا انتظار دارد اگر یک قدم عقب می نشیند ایران صد قدم عقب نشینی کند، که این اتفاق هرگز نخواهد افتاد.

حجت الاسلام دلیری ادامه داد: مشکلات معیشتی در تمام کشورها وجود دارد  ولی سابقه نداشته دولتی به خاطر مشکلات اقتصادی تعطیل شود اما ما می بینیم که در آمریکا این اتفاق افتاد.

وی در پایان خاطر نشان کرد:22 بهمن روز اوج وفاداری ملت به انقلاب اسلامی است که  همه  چه مسئواین وچه مردم وظیفه دارند در این روز بزرگ حضور پر شور داشته باشند.

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

1 thought on “امام جمعه جوین: پیش بینی این انقلاب توسط معصومین شبیه معجزه است

  1. امام جمعه محترم
    اگر امکان داره موضوع پیش بینی انقلاب توسط امام کاظم(ع)رو کمی دقیقتر توضیح بدین چون بنده برای نخستین بار است که این موضوع میشنوم. راستش باورش کمی سخته.متشکرم

       5 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.