امام جمعه جوين: تربيت بدني جوين فقط در يک سالن ورزشي خلاصه شده است

امام جمعه جوين امروز صبح در گفتگو با نسیم جوین و  با اشاره به هفته تربيت بدني و نيز اهميت ورزش در زندگي انسان ، گفت:  متاسفانه تربيت بدني جوين فقط در يک سالن ورزشي خلاصه شده و هيچ گونه امکانات ورزشي براي جوانان در اداره تربيت بدني اين شهرستان پيش بيني نشده است.

به گزارش خبر نگارنسیم جوین  حجت الاسلام محمد تقي دليري پور  بيان داشت: سرشت انسان نياز به  تفريح  دارد  و ورزش هم يک مصداقي از  تفريح به شمار مي رود.
دليري پور مريضي ها و بيماري هاي روحي و رواني بشر امروز را ناشي از کم  تحرکي و نپرداختن به ورزش ذکر کرد و افزود: يکي از حقوق فرزند بر پدر و مادر آموزش ورزش هاي شنا و تير اندازي و غيرو است .
وي با انتقاد از مديريت ضعيف تربيت بدني در اين شهرستان نيز ادامه داد: هيچ موقع و در هيچ دوره اي  تربيت بدني اين شهرستان مديريت موفقي  نداشته است و به همين جهت جوانان اين شهرستان در هيچ زمينه و رشته ورزشي داراي مقام نبوده و نيستند.

نماينده ولي فقيه  در جوين با بيان اينکه در گذشته اهالي اين شهرستان در کشتي با چوخه «سرآمد»  بودند افزود:  متاسفانه در سال هاي اخير  نه تنها  هيچ گونه مقامي در هيچ يک از رشته هاي ورزشي در اين شهرستان بدست نيامده است ، حتي تا کنون تيم منظم و مرتبي نيز چه در کشتي و چه در فوتبال و يا ساير رشته ها نيز در اين شهرستان تربيت نشده است

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

2 thoughts on “امام جمعه جوين: تربيت بدني جوين فقط در يک سالن ورزشي خلاصه شده است

  1. میگم ثامن الحجج خوب اسپانسریه
    حاضر نیست بیاد و تو جوینم رو بحث ورزش سرمایه گذاری کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بهش فکر کنید……

       1 نفر با این دیدگاه موافق هست

  2. چرا باتوجه به اینکه چند تا موئسسه مالی اعتباری در جوین درآمد دارندولی حاضر نیستند یه تیم یا باشگاه ورزشی راه بندازند و یااینکه سرمایه گذاری در جوین داشته باشند!!؟؟ یکی بفکر این جوانان جوینی باشد گناه دارند. صرفا جهت اطلاع مسولین شهرستان!!!!!!

       0 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.