امام جمعه جوین: اظهارات سخنگوي وزارت خارجه در مورد ملکه انگلیس،توهين به ملت ايران است

امام جمعه جوين با اشاره به سالگرد اقامه  اولين نماز جمعه در کشور ، گفت: نماز جمعه به معني حقيقي کلمه بعد از نماز جمعه ائمه هدا (ع)  مربوط به نماز جمعه اي است که بعد از پيروزي انقلاب اسلامي در ايران برگزار مي شود .

ججت الاسلام محمد تقي دليري پور با بيان اينکه نماز جمعه  به عنوان پايه و نماد و “علم” جامعه اسلامي است اظهار داشت: به غير از نماز جمعه هاي کشور ما ، در کدام کشور اسلامي سراغ داريد که در آن مسئله اصلي جهان اسلام يعني غده سرطاني “اسرائيل” را به چالش بکشند؟
  به گزارش نسیم جوین وي با به تمسخر گرفتن تصميم اتحاديه اروپا در مورد تروريست خواندن حزب…ا لبنان گفت: اينان از اين ناراحت هستند که حزب ا… به سوريه کمک کرد و سوريه نيز با کمک حزب ا… توانست موفق شود  وگرنه هم آنها مي دانند و هم دنيا مي داند که حزب ا… فقط براي حراست از تماميت ارضي لبنان مي جنگد.

نماينده ولي فقيه در شهرستان جوين با انتقاد از اظهارات سخنگوي وزارت خارج کشورمان در مورد چاپلوسي اخير ايشان از ملکه انگليس افزود: اين اظهارات سخنگوي وزارت خارجه توهين به ملت ايران است چون ملت ايران همچون مولاي خود همواره با کساني که به مردم زور مي گويند و ظلم مي کنند مخالفند.همانطور که ملت انگليس نيز از حيف و ميل و ظلم اين خاندان ناراحت هستند

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه تا کنون 2 بار رهبر انقلاب در مورد خطر کنترل تحدید نسل صحبت هایی داشته اند، خاطر نشان کرد: مگر چند کشور شیعه  و حکومت شیعه هم اکنون بر روی کره خاکی داریم؟

وی با اشاره به اینکه بر اساس اظهارات تحلیلگران و جمعیت شناسان ، کشور ما ظرفیت 150 تا 200 میلیون جمعیت را دارد، بیان داشت: امروزه یکی از مولفه های اصلی قدرت در دنیا   ” جمعیت ”  است . پس باید اولا دولت در جهت استفاده از اهرم های تشویقی جمعیتی  تلاش کند و در ثانی مردم نیز نباید به بهانه رفاه طلبی  و پرهیز از زندگی با جمعیت بیشتر اقدام به کنترل موالید کنند.

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.