رئیس پلیس راهور جوین:موتور سواری که کلاه ایمنی داشته باشد برای سایر مدارک مورد بازرسی قرار نمی گیرد

رئیس پلیس راهور جوریس پلیس راهور جوینین در حاشیه کلاس آموزشی حمل و نقل ناوگان عمومی  جوین در محل شهرداری نقاب  در گفتگو با خبر نگار نسیم جوین ، گفت: مهمترین شاخص در راکبین موتور سیکلت استفاده از کلاه ایمنی است.

سروان باقری با بیان اینکه  اکثر حوادث جاده ای و درون شهری موتور سوار های این شهرستان  که منجر به فوت راکبین آنان شده است، مربوط به نداشتن کلاه ایمنی است، افزود: از همکاران پلیس راهور این شهرستان خواسته ایم که در تردد موتور سواران در داخل شهر به آن دسته از راکبان موتور سیکلت که کلاه ایمنی داشته باشند از مواخذه سایر مدارک مربوط به رانندگی با موتور سیکلت صرف نظر شود مگر اینکه موتور سوار مرتکب تخلف شود.

سروان باقری با بیان اینکه تخلفات در حوزه موتور سواران فقط با برخورد قانونی پلیس و اعمال جریمه کاهش نمی یابد، خاطر نشان کرد: در شهرستان های کوچک آموزش  فرهنگ ترافیک و تذکر به رانندگان بهتر از توقیف و یا سایر سختگیری های پلیس  موثر واقع می شود.

وی با اشاره به اینکه پلیس راهور این شهرستان بطور مدام  با حضور در مساجد و مدارس  و اجتماعات مختلف به آموزش و توجیه شهروندان در حوزه ترافیک شهری می پردازد، افزود: علاوه بر آموزش و تذکر شفاهی به رانندگان اهداء کلاه ایمنی به رانندگان و راکبان موتور سیکلت در این جلسات و حتی در داخل شهر بسیار موثر می باشد

رئیس پلیس راهور جوین در ادامه  بیان داشت: در جلسات آموزشی در مساجد و یا اجتماعات دیگر به منظور ارتقاء کیفی آموزش ها از اساتید روانشناسی عمومی  نیز استفاده می شود.

 

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

1 thought on “رئیس پلیس راهور جوین:موتور سواری که کلاه ایمنی داشته باشد برای سایر مدارک مورد بازرسی قرار نمی گیرد

  1. پلیس راهور جوین یک پلیس متخلف هست .کدام پلیسی می تواند قانونا بدون دوربین با ادعای تخلف از سرعت مجاز و با چشم تشخیص سرعت دهد و جریمه دو برگی کند ایشان مسبوق به سابقه هستند و پلاک های غیر بومی را جریمه بی دلیل می کنند نمونه اش پلاک خودم که تهران است و پلاک فامیلمان که از مشگین شهر مسافر بود بنده تا این پلیس خلاف کار را ادب نکنم دست بر نخواهم داشت اگر سایت مردمی هستید نظر را درج کنید.یا علی

       0 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.