امام جمعه جوین: این انتخابات اعتبار بین المللی نظام را در دنیا بالا برد

DSC00024 - Copy امام جمعه جوين با تبريک حماسه بزرگي که مردم در انتخابات اخير به وجود آوردند، اظهار داشت: شرکت شما در اين انتخابات،  جايگاه نظام جمهوري اسلامي را در دنيا بالا برد و نقش و توطئه دشمنان را نقش   بر آب کرد.

خطيب جمعه جوين با انتقاد از کساني که در سال 88 انتخابات را زير سوال بردند، افزود: کساني که در سال 88 مسئله تقلب را در انتخابات مطرح کردند، چه پاسخي در درگاه  خداوند خواهند داشت؟

چجت الاسلام محمد تقي دليري پور با اشاره به اينکه ادعاي دروغ آنها با سند در انتخابات اخير افشا شد، افزود: چطور مي شود دولتي که هم در دور گذشته و هم در دور فعلي مجري انتخابات بود ، در دور گذشته 11 ميليون راي را جابجا کرد!  ولي در دوره اخير نتوانست بيش از 360 هزار راي را جابجا کند تا انتخابات به دور دوم بکشد!
وي با بيان اينکه بر اساس اظهارات افراد مورد اعتماد نظام در شوراي نگهبان و سا ير افراد و مراجع،   چه درانتخابات گذشته  و چه در انتخایات حال حتي يک راي نيز جابجا نشده است، خاطر نشان کرد: همين ها که در دوره گذشته مسئله تقلب را مطرح کردند، پس چرا الآن ساکت شده و از نتيجه هم خوشحالند !
به گزارش نسیم جوین خطيب جمعه جوين با بيان اينکه رياست جمهوري منتخب يک شخصيت معتدل و اصول گراي اصلاح طلب است بيان داشت: اين انتخاب مردم نشان داد که اصول گرايي يک گرايش نبوده بلکه به قول رهبري اصولگرا به کسي گفته مي شود که پيرو ناب اسلام محمدي باشد.

امام جمعه جوين در ادامه با اشاره به حضور گسترده مردم شهرستان جوين و مشارکت بيش از 92 درصدي در انتخابات اخیر، گفت: از شما مردم ولايي که اينگونه در عمل به وظيفه خود کوشا هستيد انتظار مي رود که در انجام ساير واجبات خود نيز جدي عملگرا باشيد.

وي با اشاره به روايات مختلف در مورد اهميت زکوات، خاطر نشان کرد : همه اعمال وصل به نماز است،  و نماز هم به زکوات وابسته است.وی با اشاره به احادیث گوناگون در مورد نقش زکوات در رشد و توسعه مال گفت: بر اساس احادیث متواتر،  پرداخت زکوات موجب رشد مال  و تضمین سرمایه  و زیادی روزی می شود و موجب می شود که مال در همان خانواده پایدار بماند و نیز زکوات به مانند حصاری است که از اموال شما در مقابل خطرات  مواظیت می کند

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.