رای دادن به هرکدام از 6 نامزد رای به جمهوری اسلامی است

DSC00355نماینده مردم شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی امروز صبح در گفتگوی خبری با نسیم جوین،  گفت: رای دادن به هر یک از 6  کاندیدای ریاست جمهوری، رای دادن به جهموری اسلامی است.

علی  سبحانی فر با اشاره به نزدیک شدن زمان انتخابات توصیه کرد: آنچه مردم باید برای انتخاب فرد اصلح جهت ریاست جمهوری در نظر داشته باشند علاوه بر مدیریت و توانمندی فرد ، توجه به سوابق اجرایی درخشان کاندیدای ریاست جمهوری است.

وی تصریح کرد: فرد اصلح باید دارای این ویژگی باشد که بتواند کشور را از تحریم ها و فشارهایی که بر آن وارد شده، با تدبیر و مدیریت عبور دهد تا کشور در همه زمینه ها به استقلال رسیده و حماسه اقتصادی نیز محقق شود.

سبحانی فر با تاکید بر اینکه وفاداری به نظام و ولایتمداری ۸ نفر کاندیدای ریاست جمهوری با توجه به تایید شورای نگهبان، ثابت شده است، ادامه داد: مردم باید با توجه به وضعیت اقتصادی مملکت، مسایل بین المللی، مسایل سیاسی داخلی و خارج از کشور و همچنین مسایل اقتصادی از همه بیشتر به سوابق اجرایی کاندیدای ریاست جمهوری جهت انتخاب فرد اصلح توجه داشته باشند.

نماینده مردم شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر حضور حداکثری مردم در انتخابات گفت: امروز مهمتر از هر مساله‌ای حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای اخذ رای برای نشان دادن اینکه انقلابشان برای نان و آب نبوده بلکه بر اساس اعتقادات بوده است نه اینکه اختلاف یا ائتلاف‌ها محور شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در امسال و نامگذاری سال نیز تحت عنوان”حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی” ابراز کرد: اما مهمتر از انتخابات شوراهای اسلامی، انتخابات ریاست جمهوری است.

وی تاکید کرد: حماسه اقتصادی در سایه تحقق حماسه سیاسی اتفاق می‌افتد که حماسه سیاسی هم با توجه به نقشه های کشورهای غربی و ابرقدرت بر علیه کشور اسلامی ایران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

سبحانی‌فر ابراز امیدواری کرد: با مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های اخذ رای، آنچه خواسته آنان است، محقق و فرد مورد نظر انتخاب شود.

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.