تبلیغات انتخابات شوراها امور شهرداری نقاب را مختل کرده است!

DSC09773DSC09693

 

 

 

 

 

 

مدتی است که اتاق شهرداری نقاب  بر روی شهروندان و ارباب رجوع بسته شده است.خبر نگار نسیم جوین، با مراجعه مکرر به شهرداری نقاب  شاهد بسته بودن  دفتر شورای شهر و دفتر شهرداری بوده است.

یکی از شهروندان جوینی  در محل  ساختمان شهرداری نقاب به خبر نگار ما گفت: مدتی است که شهردار نقاب در محل زندگی خود در شهرستان اسفراین نامزد شورای شهر شده است  و در محل کار حضور ندارد.

قدرآبادی یکی دیگر از شهروندان نقاب که برای مراجعه برای امور ساختمانی  در شهرداری  نقاب حضور داشت ، به خبر نگار ما گفت: مدتی است که برخی از مدیران و کارکنان شهرداری و خود شهردار درگیر فعالیت های  تبلیغاتی انتخاباتی بوده و مردم در مراجعه به شهرداری  با درهای بسته مواجه می شوند.

رئیس شورای شهر نیز در این مورد  به  خبر نگار ما گفت: این چند روز دبیر شورای شهر  هم با ستاد انتخابات جوین در محل فرمانداری جوین همکا ری داشته و ناچارا در دفتر شورای شهر هم بسته است!

در خور ذکر است که بیش از 3 الی 4 نفر از نیروهای شهرداری نقاب سال هاست که به صورت مامور به خدمت در فرمانداری  جوین اشتغال داشته و حقوق خود را از شهرداری دریافت می کنند.

 

 

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

1 thought on “تبلیغات انتخابات شوراها امور شهرداری نقاب را مختل کرده است!

  1. آقای نسیم جوین باعرض پوزش کاربرد واژه ی امورات غلط است.امورخودش جمع است وامورات جمع جمع است.اگربه جایش کارها می نوشتید هم فارسی تر وهم بهتر بود (فارسی راپاس بداریم)

       1 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.