گفتگوی انتخاباتی با امام جمعه جوین: هرجا دشمن مخالفت کرد، منافع ما همانجا است

DSC01228امام جمعه شهرستان جوین در گفتگوی ویژه انتخاباتی  با خبر نگارنسیم جوین با بیان اینکه  هرجا دشمن مخالفت کرد، منافع ما همانجا است، گفت: حضرت امام(ره) یک تز و روش داشت و آن اینکه هر جا و از هر مسئله ای که دشمن اظهار خوشحالی کرد ، آنجا نقطه قوت  و موفقیت ما است

حجت الاسلام محمد تقی دلیری پور در این گفتگوی ویژه به خبر نگار ما ، اظهار داشت : پس صلاح مردم و مملکت ما در  جهت حرکت بر خلاف اراده و خواست و خوشحالی دشمنان بوده و   این  می تواند موجب پیروزی ما و یاس دشمنان باشد.

وی با اشاره به اینکه اگر ما همواره در جهت خلاف اظهارات و تمایلات دشمن حرکت کرده و موضع گیری کنیم ، قطعا موفق می شویم، افزود: آمریکا و اسرائیل و سایر دشمنان ما در دنیا،  تلاش دارند تا ما در انتخابات جمعه آینده شرکت نکنیم ،  پس شرکت ما در انتخابات می تواندبه نفع دین و دنیای ما باشد. زیرا آنها (دشمنان) نه دین ما را دوست دارند و نه دنیای ما را، و نه عزت و استقلال ما را.

                                                                            اهمیت انتخابات شوراها  

نماینده ولی فقیه در شهرستان جوین با اشاره به اینکه در انتخابات این هفته بالاترین مقام اجرایی کشور انتخاب می شود، گفت: در این انتخابات بنا به دلایلی که توضیح  خواهم داد انتخابات شورا ها هم از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا شما با انتخاب اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا  تمام اختیارات و تصمیم گیری امور محلی را به شورا ها واگذار می کنید.

وی در مورد اهمیت این دوره از انتخابات شوراها یاد آورشد: دشمنان در خارج از کشور این گونه طراحی کرده اند که  باید  این بار از انتخابات شوراها ی شهر و روستا شروع کنند.

امام جمعه جوین در گفتگو با نسیم جوین با  تایید این موضوع به سخن اخیر یکی از این مخالفان در خارج از  کشور اشاره کرده  و بیان داشت : حسین نورانی نژاد ، رئیس کمیته اطلاع رسانی حزب منحله مشارکت و از محکومان فتنه سال 88  در استرالیا  در مصاحبه با شبکه بی بی سی  فارسی گفته است: گروه های وابسته به فتنه باید تمرکز خودرا به جای انتخابات ریاست جمهوری بر روی انتخابات شوراهای شهر و روستا قرار دهند.و سناریویی را که در دوم خرداد انتخابات 76 اجرا کردند ،  و سپس مجلس و شورا ها را فتح کردند،  به صورت معکوس در این انتخابات ، تکرار کنند.

امام جمعه جوین  در ادامه،  به سخن دیگری از اپوزیسیون لس آنجلس نشین تاکید کرد ، که می گوید: در کشور ما ساختار های حزبی هیچگاه نتوانسته اند پایه استواری  را پیدا کنند، و این شورا های شهری و روستایی بسیار با ارزش است و  ما برای بر اندازی حکومت،   2 راه بیشتر نداریم: یکی از راه خشونت و دخالت نظامی  که این روش جای تامل دارد، چون نه  نیرویش را داریم و از طرفی پیامد آن نیز دموکراسی نخواهد شد و  راه دوم بر اساس فتح سنگر های گوناگون و از جمله  این  که از نیروهای مخالف ولایت فقیه در جهت شرکت در این شوراهای شهر و روستا به عنوان سنگر اول استفاده  کنیم!

                                                       دشمن شرکت نکردن شما در انتخابات را به حساب دشمنی با  انقلاب می گذارد

امام جمعه جوین با بیان اینکه دقت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز حائز اهمنیت است، گفت: دشمن شرکت نکردن شما در انتخابات را به حساب دشمنی با انقلاب و نظام می گذارد،  پس شرکت در انتخابات همان بیان دفاع از انقلاب و سنگر نظام است .

وی با توجه به توطئه های گوناگون دشمن در مورد مایوس کردن مردم از انتخابات و ایجاد این توهم که نتیجه انتخابات از قیل مشخص شده می باشد، گفت: چطور ممکن است که نتیجه انتخابات از قبل مشخص شود ، در حالیکه در دوره های مختلف انتخاباتی در این کشور  دولت هایی مخالف هم سر کار آمده اند!

وی با بیان اینکه افراد عادلی در راس نظام همچون رهبری  و شورای نگهبان  بر انتخابات نظاره می کنند ، خاطر نشان کرد:

وجود نماینده های مختلف از طرف نامزد ها و سایر نهاد های نظارتی  و نظارت مردمی مانع از بروز هر گونه سوء استفاده از آراء مردمی می شود.

                                                       حماسه سیاسی با حضور همه  افراد واجد شرایط رای در روز انتخابات

نماینده ولی فقیه در شهرستان جوین با اشاره به تاکید رهبری به ایجاد حماسه سیاسی در این انتخابات ، گفت: حماسه آفریدن با شرکت معمولی  مردم همچون انتخابات سایر کشور ها نیست، بلکه معنی حماسه این است که  مردم ما بار دیگر ثابت کنند همانطور که انقلاب ما در دنیا یگانه بود ،  باید انتخابات نیز در این کشور نمونه باشد و این حماسه سیاسی وقتی محقق می شود که تقریبا تمامی واجدان شرایط رای در انتخابات این هفته شرکت کنند.

دلیری پور با اشاره سخنان رهبری در مراسم مرقد امام(ره) تصریح کرد: هر رایی که مردم به یکی از نامزدها می دهند در مرحله نخست رای به اعتماد و به سازکارهای انتخابات است و در مرحله بعد رای به آن فرد برگزیده می باشد

وی با اشاره به اختیارات مناسب رئیس جمهور در قانون اساسی نیز گفت: لازم است که نامزد های ریاست جمهوری نیز در جهت همراهی با مردم  در خلق حماسه سیاسی  به مردم قول دهند که اگر انتخاب شدند  در مقابل بیگانگان  از منافع ملت  پاسداری خواهند کرد .

 

 

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

1 thought on “گفتگوی انتخاباتی با امام جمعه جوین: هرجا دشمن مخالفت کرد، منافع ما همانجا است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.