فرماندار جوین: باید همه چیز معطوف به انتخابات باشد

DSC01120در اولین جلسه  شورای اداری شهرستان جوین فرماندار این شهرستان با بیان اینکه باید همه چیز  و همه تلاش ها معطوف به انتخابات باشد، گفت: باید مدیران از همه امکانات اداری و تدارکاتی خود در جهت همکاری با  ستاد انتخابات شهرستان  استفاده نمایند.

ابراهیم جدی کار با بیان اینکه هیچ مدیری چه در وقت اداری و چه در وقت غیر اداری حق تبلیغ له یا علیه هیچ نامزدی را ندارد، افزود: مدیران و یا نامزد ها  حق ندارند با زیر سوال بردن تلاش ها و اقدامات گذشتگان،  جامعه را به سوی تشنج  و اختلاف بکشند.

وی با انتقاد از مدیرانی که فقدان امکانات زندگی  و رفاهی در این شهرستان را بهانه رفت و آمد خود به شهرستان های مجاور می دانند، خاطر نشان نمود: تاخیر در آمدن و تعجیل در رفتن مدیران این شهرستان قابل توجیه نیست.

نماینده عالی دولت در شهرستان جوین با اشاره به ساکن نبودن بیش از 18 مدیر این شهرستان در محل مسولیت  خود گفت: برخی از این مدیران ماموریت های اداری بیش از حد متعارف به مرکز استان را دارند و باید این ماموریت ها  در جهت انجام کار و در واقع حل مشکل مردم باشد .

وی با تاکید بر اینکه باید مدیران سعی کنند، مردم در مراجعه به آنها راضی برگردند، خاطر نشان نمود: باید از همه ظرفیت های اداری و مدیریتی خود در جهت رفع مشکل مردم استفاده نمایید. و مبادا مدیری فکر کند که پایان  دولت بوده و از انجام خدمت رسانی شانه خالی کند.

وی با انتقاد از برخی مدیران که  از دور دستی بر آتش انتخابات دارند،افزود: میرانی که در این شهرستان ساکن نیستند لااقل مدت انتخابات را به طور شبانه روزی در این شهرستان حضور داشته باشند.

در خور ذکر است که 70 صندوق رای با 2 هزار نیروی انسانی درانتخابات   این شهرستان  فعالیت دارند

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

1 thought on “فرماندار جوین: باید همه چیز معطوف به انتخابات باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.