امام جمعه جوین:دامن زدن به هر حرکتي که موجب تحريک اقليت هاي مذهبي شود حرام است.

امام جمعه جوين با اشاره به اينکه آمريکا با حربه اختلاف بين شيعه و سني به جنگ ما مي ايد، اظهار داشت: دامن زدن به هر نوع حرکتي که موجب تحريک اقليت هاي ديني و مذهبي شود حرام است.

دليري پور با بيان اينکه انتخابات از جنبه هاب مختلف براي دشمنان ما حرف و پيام دارد، تصريح کرد: ميزان مشارکت شما در انتخابات و اينکه به چه نامزدي راي مي دهيد و يا انتخابات دو مرحله اي شود يا يک مرحله اي ، همه اينها پيام داشته و دشمن نيز روي اين ابعاد انتخابات حساب ويژه اي باز کرده است .پس در مرحله اول اين آراء  ما  به پاي نظام نوشته مي شود.

وي با اشاره به اينکه شبکه ديجيتالي در اين شهرستان راه اندازي شده است ، نيز خاطر نشان نمود: کساني که امکانات منکر و از جمله ماهواره را بر فراز خانه خود گذاشته اند،   نبايد انتظار فرزندانی  صالح و شایسته  و دیندار داشته  باشند

خطيب جمعه جوين افزود: وقتي بيش از 20 کانال تلويزيون با اين شبکه جديد قابل دسترسي است،  نبايد بهانه اي براي تماشاي ماهواره براي کسي هموار شود

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

1 thought on “امام جمعه جوین:دامن زدن به هر حرکتي که موجب تحريک اقليت هاي مذهبي شود حرام است.

  1. بهتره که در هنگام نگارش مطلب جديد، نويسنده حداقل يکبار مطلبش را بخواند تا مطلبي عاري از اشتباهات را تحويل خوانندگان بدهد!!!!!!!

       1 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.