خودپردازی در جوین ده برابر درخواست متقاضی پول می دهد!!!

خودپرداز یکی از بانک های جوین  به جای پول 5 هزار تومانی یک ایران چک 50 هزار تومانی  به متقاضیان می دهد.

یک از مسولین نیروی انتظامی در جوین  با بیان این خبر گفت: بیش از 10 نفر درشهرستان جوین در مراجعه به این  خودپرداز، ده برابر میزان درخواست آنها ایران چک پرداخت شده است!

این مسول افزود: تمامی 10 نفری که تصور می کرده اند معجزه ای رخ داده و به در خواست آنها ده برابرجواب داده می شود شناسایی شده و مجبور شدند پول  ها را به بانک برگردانند.

درخور ذکر است که تحویل دار این بانک به جای اسکناس 5 هزار تومانی تراول 50 هزارتومانی در بسته پولی دستگاه گذاشته و با این کار خود این ده نفر را مردود یک آزمایش  تصادفی نموده است.

جالب اینکه این افراد با مشاهده این امر غیرعادی  نه تنها مورد را به  بانک و یا سایر مبادی زیربط گزارش نداده اند، بلکه با چند بار با مراجعه به این خود پرداز چندین بار از موهبت این خود پرداز برخوردار شده اند !!!

مبلغ برداشتی توسط این افراد بیش از 10 میلیون تومان بوده است که همگی آن با تلاش نیروی انتظامی و با استفاده از تصاویر ویدوئویی بانک  به بانگ برگشت  داده شده است.

بر اساس گزارش نسیم جوین  یکی از نیرو های امنیتی این شهرستان برابر فیلم این  خودپرداز، برخی از این مشتریان دستگاه  با دیدن این صحنه عجیب و در یافت پول ده برابری، دست خود را به نشانه شکر به سمت بالا گرفته بوده اند!!

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

1 thought on “خودپردازی در جوین ده برابر درخواست متقاضی پول می دهد!!!

  1. خبر تاسف باری بود.نباید افرادی که از خود پرداز پول دریافت کرده اند را کاملا مقصر دانست.شاید خود این افراد پول را به بانک برگشت میدادند.به شخصه شاهد این بودم که دستگاه به جای تحویل پول با مبلغ درخواستی 50000تومان ؛مبلغ 140000تحویل داد.(به جای 2تا اسکناس 5000تومانی 2تا تراول 50000).این مورد هیچ گاه توسط بانک نمی توانست پیگری شود.اما شخص مورد نظر پول را تحویل بانک داد.

       5 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.