آغاز تحویل چغدرقند در کارخانه قند جوین – 1390

برداشت چغندر قندمراسم آغاز تحویل چغندر قند در شرکت کشت و صنعت جوین با حضور فرماندار و تعدادی از مسئولین سطح شهرستان و شرکت کشت و صنعت جوین در  جمع تعداد زیادی از کارگران شرکت برگزار گردید.

در این مراسم جناب آقای فروزان فرماندار شهرستان جوین با تشکر از زحمات و خدمات کارکنان و کارگران شرکت کشت و صنعت جوین از آنان خواست تا با رعایت اصول درست کاری و اخلاق دینی کار خود را حلال و بیمه نمایند .

مسوول روابط عمومي کارخانه قند و کشت وصنعت جوين با بيان اينکه ظرفيت اين کارخانه 5000 تن چغندر در شبانه روز مي باشد، گفت: با توجه به  اين ظرفيت، ما قادريم در شبانه روز  حدود 1000 وسيله نقليه را با بار چغندر تحويل بگيرم.

مهندس عليزاده با اشاره به افزايش ده درصدي قيمت چغندر قند در سال جاري اظهار اميدواري نمود، که در سال زراعي جاري به ميزان 250،000 تن چغندر از کشاورزان جوين وشهرستان هاي مجاور تحويل اين کارخانه بزرگ استان شود.

وي قيمت اين محصول استراتزيک را با ميانگين درصد عيار 16 به ازاي هر تني 100000 تومان اعلام نمود و افزود : در جهت راحتي پيمانکاران علاوه بر پرداخت وجه نقدي به مبلغ 2000 تومان در هر تن  به عنوان کرايه حمل به چغندر کاران خارج از محدوده کارخانه نيز پر داخت مي شود،  اين مسوول با اشاره به قيمت حدود يکهزار توماني شکر در بازار گفت: امسال با اين قيمت شکر ، کار خانه هاي قند مشکلي در باره نقدينگي پرداخت پول پيمانکاران را نخواهند داشت.

تحویل چغندر قند

Author: مدیر پرتال شهرستان جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.