گفتگو با رئیس بانک مسکن جوین:آشنایی با انواع تسهیلات مسکن

با افتتاح بانک مسکن در مرکز شهرستان جوین در نیمه اول سالجاری، حلقه بانکهای دولتی در این شهرستان تکمیل گردید.

رئیس بانک مسکن شهرستان جوین در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با تلاش فرمانداری و شورای اسلامی شهر نقاب ( جوین)، این بانک دولتی با هدف ارائه تسهیلات مسکن به ویژه مسکن مهر و نیزجذب و هدایت سپرده ها و نقدینگی مردم در جهت تسهیلات مسکن به مردم راه اندازی شد.

غلامرضا اسکندری با بیان اینکه قبل از افتتاح این بانک شهروندان جوینی، برای دریافت یک فقره وام مسکن مهر ناگزیر به تحمل مسافت 150 کیلومتری رفت و برگشت مسیر جوین-سبزوار  و آنهم بیش از ده بار بودند، ، افزود: برخی از شهروندان تصور میکنند که بانک مسکن فقط وظیفه پرداخت وام مسکن را داشته و اطلاعی از افتتاح انواع حسابهای ممتاز و مفید این بانک،  اعم از پس انداز و جاری و غیرو را ندارند.

وی افزود: علاوه بر پرداخت تسهیلات مسکن مهر بعنوان خدمات ویژه دولت در طرح مسکن مهر،  انواع حسابهای پس انداز و جاری دراین شعبه با عناوین حساب پس انداز ممتاز، پس انداز ساخت، پس انداز مسکن، پس انداز مسکن جوانان، نیز فعال است.

وی خاطر نشان نمود: بانک مسکن آمادگی ارائه و صدور انواع ضمانت نامه های ارزی و ریالی را نیز دارد .

این مسئول در مورد یکی از ویژیگی های منحصر به فرد حساب ممتاز این بانک، گفت: دارندگان حساب ممتاز در این بانک علاوه برسود 10% میتوانند از اوراق تسهیلات مسکن که دارای حق خرید  و فروش و  واگذاری و کسب منفعت نیز میباشد،  برخوردار شده و حتی این اوراق را به افراد نیازمند هدیه داده و یا به دیگران بفروشند.

این مسئول بانک در ادامه اظهار داشت: شهروندان میتوانند وجوه نقدی خود را همچون سایر بانک های دولتی در بانک مسکن جوین سپرده گذاری کرده و علاوه بر برخورداری از سود سپرده ها و دریافت تسهیلات مسکن در جهت توسعه مسکن و شهرسازی شهر نوپای نقاب و جوین سهیم باشند.

تلفنهای تماس: رئیس شعبه و دورنگار 05725223122

معاون: 05725223123

کارشناسان: 05725223124

به آدرس: خیابان امام رضا(ع)، جنب بانک صادرات و پلیس +10 جوین

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.