برگزاری دوره های آموزش صنایع دستی ویژه تابستان در جوین

مسئول میراث فرهنگی شهرستان جوین در گفتگو با نسیم جوین گفت: در سال جاری دوره های آموزش صنایع دستی در رشته های گلیم بافی و سفال گری در شهرستان دایر می شود.

محمد طاهریان مقدم گفت: در سال جاری به همت اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان این اداره اقدام به برگزاری کلاس های صنایع دستی در رشته های گلیم بافی و سفالگری نموده است که در پایان برای هنرجویان بعد از برگزاری آزمون گواهینامه صادر خواهد شد.

مسئول میراث فرهنگی شهرستان در پایان افزود کلاس های صنایع دستی از اول مرداد برگزار خواهد شد که ثبت نام آن بصورت رایگان می باشد، علاقمندان می توانند با شماره 5225001 (0572) جهت ثبت نام و شرکت در کلاس ها از ساعت 8 الی 14 همه روزه تماس بگیرند.

 

Author: مدیر پرتال شهرستان جوین

1 thought on “برگزاری دوره های آموزش صنایع دستی ویژه تابستان در جوین

 1. نصب دستگاههای ماهواره در برگو شهرستان سبزوار در حال افزایش چشمگیر است.
  پس از کش و قوس های فراوان که در برگو ماهواره استفاده میشدو این خبر مدتی رسانه ای شدصدا و سیمای استان در حرکتی نمادین اقدام به ایجاد و نصب دستگاه انتن نمود که ماهواره ها را جمع کنند.بدلیل اینکه انتن دهی تلویزیون در این روستا غیر ممکن بوده است.

  در اوایل کار سرعت خوبی داشت و برگویی ها شبانه روزی و کمتر از دو هفته کل کوچه ها را کندکاری کردند و کابلهای زیر زمینی را قرار دادند.ولی این پایان قضیه نبود.اینکه الان ماهواره های بیشتری وارد روستا شده امری طبیعی و حق مردم است چرا که عده زیادی از مردم زمانی که این پروژه استارت خورد از خرید دستگاه ماهواره منصرف شدند و خوشبین بودند که بزودی کار تمام شود ولی با گذشت بیش از سه ماه تعطیلی یکباره و نیمه کاره پروژه ان دسته هم دیگر ماهواره خریدند.

  حال کسی هم از سمت صدا و سیمای استان جوابی نداده که چرا این همه هزینه شده و نیمه کاره رها کردین و رفتین.

  به گفته اهالی روستا روزهای اخری که مسولین استان در روستا بودند اقوام یکی از انها فوت میکند و به گفته خودشان سه تا چهار روز را به مشهد برمیگردند ولی این سه چهار روز هنوز تمام نشده است.

  راستی چرا این پروژه ها مدیری ندارد که پاسخگوی ما باشد که چه موقع به نتیجه دست می یابیم؟

  نکته مهم هم اینکه تعدادی از لوازم و تجهیزات و دستگاههای مربوطه در روستا رها شده و به کسی سپرده نشده است خدا کند تا این تجهیزات کاملا نابود نشده کسی به دادشان برسد….”

  مسولین محترم صدا و سیما پاسخگو باشند…”

     0 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.