نارضايتي شهروندان از چندگانگي حريم بلوار اصلي شهر نقاب

جمعي از شهروندان نقاب امروز صبح سه شنبه 15 فروردين  با مراجعه به دفتر شوراي اسلامي شهر نقاب و ارايه يک طومار، خواهان يکسان شدن حريم بلوار اصلي شهر شده و از مسولين خواستند، که آنها را از سردرگمي در رعايت حريم هاي متفاوت در حاشيه بلوار اصلي شهر نجات دهند.
حسين راد يکي از اين معترضان با انتقاد از  وجود “بـَـر”هاي (عرض) متفاوت در اين حريم به خبر نگار نسیم جوین  گفت: چندين سال است که مالکان ساکن در اين حاشيه،  به جهت روشن نبودن  اين حريم و از طرفي اعلام “بـَـر”هاي متفاوت از ناحيه شهرداري نقاب از ساخت و ساز در اين حاشيه منع  شده اند.!

قنبر آبادي يکي ديگر از اين معترضان نيز به خبرنگار ما گفت: وجود “بر” هاي متفاوت در اين مسير علاوه بر کند نمودن ساخت و ساز ها موجب بي نظمي در مبلمان شهري شده است. وي افزود: “بر” هاي  30 متري و 35 متري و 40 متري و 45 متري موجب بي قوارگي حاشيه اين خيابان اصلي مي شود.

رئيس شوراي شهر نقاب در مورد اين تفاوت حريم ها  گفت: تقاضا و اعتراض شهروندان بجا بوده و ما در اولين فرصت با انعکاس آن به سازمان مسکن و شهر سازي نسبت به روشن شدن اين حريم و يکسان سازي آن اقدام مي نماييم  .

شهردار نقاب نيز در اين مورد گفت : اگرچه مشخص نمودن اين حريم ها در طرح تفصيلي شهر توسط مسکن و شهر سازي استان در حال انجام است،  ما نيز موارد و تقاضاي شهروندان را با رعايت مسايل فني در جلسه بررسي طرح تفصيلي سازمان مسکن و شهرسازي استان مطرح خواهيم نمود.

شایان ذکر است که این خبر در صفحه اول روزنامه خراسان رضوی  مورخه 16 فروردین به چاب رسیده است

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.