• طرح آرزوی شهید در قاب تصویر    :   ...
 • مادر شهید حاج حسین اسماعیل ابادی آثار به جا مانده از شهید را تحویل موزه دفاع مقدس نمود    :   مادر شهید حاج حسین اسماعیل ابادی آثار به جا مانده از شهید را تحویل موزه دفاع مقدس نمود مادر شهید حاج حسین اسماعیل آبادی روز گذشته با حضور در م‌رکز و ...
 • دیدار وزیر ارتباطات و فن آوری با خانواده سردارشهیدحسنعلی شمس ابادی در جوین    :   وزیر ارتباطات و فن آوری دولت دوازدهم به عنوان نماینده ویژه دولت در شهرستان جوین در حاشیه افتتاح فاز اول کارخانه فولاد جوین با خانواده سردار شهید مدافع ...
 • بهره‌برداری از کارخانه آهن اسفنجی (واحد احیاء مستقیم) کارخانه فولاد جوین    :   بهره‌برداری از کارخانه آهن اسفنجی (واحد احیاء مستقیم) کارخانه پارس فولاد سبزوار( جوین) کارخانه آهن اسفنجی(واحد احیاء مستقیم) کارخانه پارس فولاد سبزوار با فناوری مهندسی ایرانی و ظرفیت تولید سالیانه ۸۰۰ ...
 • آخرین میخ بر تابوت فولاد جوین با حضور رییس جمهور در سبزوار !    :     با حضور ریس جمهور حسن روحانی در سبزوار  آخرین میخ بر تابوت کارخانه فولاد جوین زده می شود به گزارش نسیم جوین دکتر حسن روحانی یکشنبه همین هفته با حضور در ...
 • برخی مدیران جوین پی گیری مطالبات مردم را تشویش اذهان عمومی می نامند    :   سخنگوی شورای شهرستان جوین گفت: برخی مدیران و نمایندگان مردم در مجلس ،  پی گیری مطالبات مردم  توسط شورای مردمی شهرستان را تشویش اذهان عمومی می نامند این مقام شورایی با ...
 • آیین تودیع و معارفه رئیس دادگستری جوین برگزار شد

  آیین تودیع و معارفه رئیس دادگستری جوین، صبح امروزبا حضور رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در سالن ذوالفقار سپاه این شهرستان برگزارشد.
  به گزارش نسیم جوین  امام جمعه جوین در این مراسم اظهار داشت:قوه قضائیه از ابتدای انقلاب با پاکدستی و بدون حاشیه به نظام اسلامی خدمت کرده است.

  حجت الاسلام دلیری پور افزود: اگر بخواهیم به عملکرد قوه قضائیه نمره بدهیم، نمره ای بالاتر از ۲۰ به آن تعلق می گیرد.

  وی تصریح کرد: در میان مدیران کشور، مدیران دستگاه قضا، پرکارترین افراد بوده، و این موضوع در شهرستان جوین هم صدق می کند.

  رئیس دادگستری جوین

  امام جمعه جوین یادآورشد: جناب اقای صابری، رئیس سابق دادگستری جوین، با جدیت و پشتکار به مشکلات شهرستان در حوزه های مختلف رسیدگی می کرد.

  حجت الاسلام دلیری پور در ادامه سخنان خود ساختار احداث ساختمان جدید دادگستری شهرستان شد و بیان داشت: فضای اداره دادگستری جوین بسیار کوچک و مناسب این اداره نیست.

  وی در پایان گفت: بیشتر زمین های کشاورزی در شهرستان جوین بدون سند است ، لذا از ریاست دادگستری استان تقاضا داریم با به کارگیری تعداد نیروی بیشتر در اداره دادگستری جوین به حل این مشکلات شهرستان کمک کنند.

  در پایان این مراسم، ضمن قدردانی از زحمات سید جعفر طیار صابری ریس سابق دادگستری شهرستان جوین ، رضا قاصد به عنوان ریاست جدید معرفی شد.

   

  برخورد شدید با مفسدان اقتصادی دانه درشت

   

  img_3748

   

  پیگیر جذب اعتبار برای احداث ساختمان جدید دادگستری جوین هستیم
  رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: دستگاه قضا با تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب با مفسدان اقتصادی دانه درشت به شدت برخورد می کند.
  به گزارش نسیم جوین  حجت‌الاسلام علی مظفری رئیس کل دادگستری خراسان رضوی، صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید دادگستری جوین اظهار داشت: هدف نظام مقدس جمهوری اسلامی، اجرای عدالت و ایجاد امنیت است که بخشی از این مسئولیت برعهده دستگاه قضا است.

  وی افزود:تمام خدماتی که دستگاه قضا برای امنیت مردم انجام می دهد در مقابل خون شهدا و زحماتی که خانواده شهدا وایثارگران برای نظام کشیدند هیچ است.

  حجت‌الاسلام مظفری با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین مشکلات امروزجامعه ، آسیب های اجتماعی است، تصریح کرد: برای حفظ نظام اسلامی خون هایی بسیاری ریخته شده ، لذا وضعیت امروز آسیب ها ی اجتماعی در جامعه، زیبنده نظام مقدس اسلامی نیست.

  رئیس کل دادگستری خراسان رضوی یادآورشد: موضوع آسیب های اجتماعی باید در داخل خانواده به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد و مردم در ابتدا از زندگی شخصی خود شروع کنند .

  وی افزود: این انتظار که همه امور نظام را حاکمیت و دولت حل کند، قابل تحقق نیست و نظام هم در این خصوص وظیفه دارد، ولی وظیفه اصلی بر عهده خانواده ها است.

  حجت‌الاسلام مظفری ادامه داد: متاسفانه امروز آسیب های اجتماعی، چهره منحوس خودش را در همه بخش ها نشان داده و حتی خانواده های برخی از مسئولین هم در گیر این آسیب ها هستند.

  رئیس کل دادگستری خراسان رضوی اذعان داشت: امروز مهم ترین هدف استکبار جهانی این است که جامعه ما را از درون خراب کرده و خانواده ها را درگیر معضلات اجتماعی کند.

  وی تصریح کرد: امروز باید تمام سازمان ها، ادارت و تشکل های مردمی دست به دست م دهند و با همکاری و تعامل در موضع آسیب های اجتماعی ورود کنند و اگر چنانچه مسائل حل نشد، در آخر کار، امو را به دستگاه قضا برای صدور حکم نهایی، بسپارند.

  حجت‌الاسلام مظفری در ادامه با اشاره به اینکه در برخورد با سوداگران مرگ ذره ای کوتاهی نمی کنیم گفت: امروز حکم اعدام ۶ نفر از قاچاقچیان در مرکز استان در حال اجرا است.

  رئیس کل دادگستری خراسان رضوی افزود: برخورد با قاقاچیان در خراسان رضوی تا حدی جدی و شدید بوده که طبق آمارهای رسیده، امروز این سوداگران مرگ مسیرتردد خود را از خراسان رضوی تغییر داده اند.

  وی با بیان این مطلب که معضلات اجتماعی حل نمی شود الا با همت مردم و همدلی تمام ارکان نظام، یادآورشد: جامعه روحانیت باید امروز نسبت به آسیب های اجتماعی فوق العاده حساس باشند و مطالبی را مطرح کنند تا درد جامعه را دوا کند.

  حجت‌الاسلام مظفری با اشاره به اینکه تشخیص درست درد، مقدمه درمان است، گفت: ابتدا باید درد جامعه را به درستی بشناسیم و بعد برای آسیب ها، درمان خوبی تجویز کنیم.

  رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در ادامه با اشاره به فساد مالی برخی از مسئولین که اخیرا کشف شده است، بیان داشت: دستگاه قضا با تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب و اراده محکم ریاست قوه قضائیه، با مفسدان اقتصادی دانه درشت به شدت برخورد می کند.

  وی افزود: برای دستگاه قضا تفاوتی ندارد که فرد فاسد کیست و به کدام ارگان وابسته است.

  حجت‌الاسلام مظفری تصریح کرد: شاید غلت مسئولین باعث برو چنین اتفاقاتی در داخل نظام شده است و چه بسا اگر ما مسئولین غفلت نمی کردیم این مسائل پیش نمی آمد.

  رئیس کل دادگستری خراسان رضوی اذعان داشت: دستگاه قضا در پاکسازی درون سازمانی و برخورد با عوامل ناباب درون سازمان نیز به شدت جدی است و چنانچه از عوامل، کوچکترین خطایی دیده شود، عنصر فاسد را حذف می کنیم.

  وی در پایان درخصوص مشکلات ساختمان دادگستری جوین، گفت: برای احداث ساختمان جدید دادگستری جوین با جدیت پیگیر جذب اعتبار هستیم تا انشالله این مشکل به زودی مرتفع شود.

   

   

  مطالب مرتبط :

  دیدار وزیر ارتباطات و فن آوری با خانواده سردارشهیدحسنعلی شمس ابادی در جوین

  وزیر ارتباطات و فن آوری دولت دوازدهم به عنوان نماینده ویژه دولت در شهرستان جوین در حاشیه افتتاح فاز اول کارخانه فولاد جوین با خانواده سردار شهید مدافع حرم در این شهرستان دیدار کرد . مهندس آذری جهرمی امروز پس از دیدار  از شهرستان جغتای ساعت ۳ و نیم عصر وارد شهرستان جوین شد و در بدو ورود خود به این شهرستان با حضور سبحانی فر نماینده مجلس و ... مطلب کامل

  دیدار وزیر ارتباطات و فن آوری با خانواده سردارشهیدحسنعلی شمس ابادی در جوین

  بهره‌برداری از کارخانه آهن اسفنجی (واحد احیاء مستقیم) کارخانه پارس فولاد سبزوار( جوین) کارخانه آهن اسفنجی(واحد احیاء مستقیم) کارخانه پارس فولاد سبزوار با فناوری مهندسی ایرانی و ظرفیت تولید سالیانه ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی توسط رئیس جمهور افتتاح شد. به گزارش نسیم جوین حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز یکشنبه با حضور در کارخانه پارس فولاد سبزوار ضمن بهره‌برداری از واحد احیاء مستقیم در این مجموعه، از اتاق کنترل و ... مطلب کامل

  دیدار وزیر ارتباطات و فن آوری با خانواده سردارشهیدحسنعلی شمس ابادی در جوین

    با حضور ریس جمهور حسن روحانی در سبزوار  آخرین میخ بر تابوت کارخانه فولاد جوین زده می شود به گزارش نسیم جوین دکتر حسن روحانی یکشنبه همین هفته با حضور در سبزوار به بهانه افتتاح فاز دوم  کارخانه فولاد سبزوار مهمان مردم شهرستان سبزوار خواهد بود امام جمعه جوین در حاشیه نماز جمعه این هفته جوین در گفتگوی اختصاصی با نسیم جوین ' گفت: میزبانی سبزوار از رییس جمهور  برای افتتاح کارخانه ... مطلب کامل

  برخی مدیران جوین پی گیری مطالبات مردم را تشویش اذهان عمومی می نامند

  سخنگوی شورای شهرستان جوین گفت: برخی مدیران و نمایندگان مردم در مجلس ،  پی گیری مطالبات مردم  توسط شورای مردمی شهرستان را تشویش اذهان عمومی می نامند این مقام شورایی با اشاره به پیگیری های شورای شهرستان  در مورد استقرار اداره راه و شهرسازی و حتی نمایندگی اداره راه  در این شهرستان گفت: علی رغم وعده های مدیران و نمایندگان مجلس هیچ توجهی به مطالبات به حق مردم در این مورد ... مطلب کامل

  برخی مدیران جوین پی گیری مطالبات مردم را تشویش اذهان عمومی می نامند

  مشکل روستاییان جوین با منابع طبیعی با کمک نمایندگان مجلس در فرمانداری جوین با چند راه حل مرتفع شد در این جلسه که در محل فرمانداری جوین و با حضور ریس منابع طبیعی کشور و نمایندگان مردم در مجلس برگزار شد موارد زیر به عنوان راه حل موافقت شد ۱ کسانی که سند زمین دارند آزاد و در اختیار صاحب زمین قرار گیرد ۲ اگر زمینی درخت کاری شده ویا دارای اب میباشد ... مطلب کامل

  چاپ دفاتر دانش آموزی با طرح جلد شهدای جوین , سبزوار برای سال تحصیلی جدید

  برای اولین بار در سطح کشور طرح چاپ دفاتر دانش آموزی با استفاده از فرهنگ بومی و تصاویر شهدای شهرستان های سبزوار و جوین و ... در حال آماده سازی است . مدیر مرکز فرهنگی دفاع مقدس جوین ... مطلب کامل

  چاپ دفاتر دانش آموزی با طرح جلد شهدای جوین , سبزوار برای سال تحصیلی جدید

  چاپ  راهنمای شماره تلفن های مورد نیاز مردم‌ در دفاتر یاد داشت چند منظوره همراه،  در جوین و سبزواربزودی دفترچه های یاد داشت چند منظوره "  همراه  ." با سربرگ های طلایی احادیث و اشعار در قالب ۵ هزار تیراژ توسط مرکز فرهنگی دفاع مقدس و وقف در گردش کتاب انتظار جوین چاپ و منتشر می شوداز همه مدیران دستگاه های خدمت رسان و سایر حرف و مشاغل ... مطلب کامل

  استقبال گسترده از طرح فرهنگی دفاتر با سربرگ طلایی مدافعان حرم

  استمرار طرح فرهنگی دفاتر با سربرگ طلایی مدافعان حرم ۴۰ و ۶۰ برگ ؛ پس از استقبال در شهرستان های سبزوار و جوین و داورزندر مراسم فرهنگی طرح آرزوی شهید در سبزوار که با محوریت معرفی سردار شهید حاج حسنعلی شمس ابادی بود امروز صبح بیش از ۱۰۰۰ جلد از این دفاتر با استقبال خانواده ها ' مهمان خانواده های سبزواری شد در خور اشاره است که این ... مطلب کامل

  طرح فرهنگی ” آرزوی شهید ” در سبزوار بزرگ برگزار می شود

  طرح فرهنگی " آرزوی شهید " این هفته در سبزوار بزرگ برگزار می شودمدیر دبیرستان امام حسن مجتبی ع سبزوار گفت: دوشنبه این هفته سوم اردی بهشت ماه این دبیرستان میزبان خانواده های شهدا و دانش اموزان شرکت کننده در طرح فرهنگی آرزوی شهید و امام جمعه و ریس آموزش و پرورش و فرماندهان بسیج سپاه سبزوار و جوین و داورزن و ... خواهد بود " حبیب اله نیک ... مطلب کامل

  پی دی اف ویژه نامه های جوین

  پی دی اف ویژه نامه های جوی سبک زندگی   مطلب کامل

  پاسخ دهید

  برداشت مطالب فقط با ذکر منبع و لینک به مطلب مجاز است.  تلفن پذیرش آگهی : ۰۹۱۵۱۷۱۰۶۳۱

  نشریه خبری نسیم جوین

  نسخه 97

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای نشریه خبری نسیم جوین محفوظ است

  پرتال شهرستان جوین

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 نشریه خبری نسیم جوین. محفوظ است.