اعلام موجودیت ” هیئت عزاداران شهدای مدافع حرم ” در جوین

۱۴ پاسخ

 1. بسیجی گمنام گفت:

  با توجه به منویات مقام معظم رهبری در مورد محوریت مساجد در برنامه های مذهبی باید عرض کنم که این برنامه درست در مقابل فتوای صریح مقام معظم رهبری می باشد که فرمودند از رونق انداختن دیگر مساجد جایز نمی باشد.

     10 نفر با این دیدگاه موافق هست

 2. قاسمی گفت:

  سلام واقعا جای چنین هیاتی در جوین خالی بود که در سطح شهرستان باشد از دست اندرکاران هیات رزمندگان تشکر میکنیم

     7 نفر با این دیدگاه موافق هست

 3. علی گفت:

  سلام بر سالار شهیدان
  واقعا جای یک هیات ولایت مدار در سطح شهرستان جوین خالی بود
  خوشحالم که این هیات شهرستان رونق گرفته و دوستان نگاه های محله ای را کنار بگزارند و به فکر تقویت این هیات شهرستان باشند

     8 نفر با این دیدگاه موافق هست

 4. یک جوان گفت:

  برنامه های مساجد نقاب فقط برای چندی از سالمندان مناسب است و در ان شور و نوایی جوان پسند اصلا دیده نمیشود حتی سخنران و مداح هم از همان سالمندان همان محله است جوانانی که به هیئت مدافعان حرم میروند اگر این هیئت تشکیل نمیشد مانند سالهای گذشته به مساجد هم نمیرفتند.

     7 نفر با این دیدگاه موافق هست

  • یک جوان دیگر گفت:

   جناب جوان
   مشخصه مسجد نمیرید ، چون الان دو سال هست که محرم از روحانی جوان حاج آقا ناظمی پور دعوت میشه که صدای گرمی هم دارند.مشخصه فقط همین ایام محرم سر و کله شما پیدا میشه.
   آره همین سوسول بازی ها توی عزاداری ها برای شما خوبه.
   خلایق هر چه لایق

      4 نفر با این دیدگاه موافق هست

 5. شهروند جوینی گفت:

  سلام علیک منم با نظر دوستان موافقم واقعا جای همچین هییتی در شهرستان خالی بود.یک سوال مگه کسانی که میگن مسجد ها خالی شده اولا چرا خالی شده؟فک کنم جوابش در نطر (یک جوان)باشد البته دلایلش بیشتر هست.دوما خب اقایون مساجد پر کنند کسی مردم را وادار به جایی رفتن نکرده است انسان دارای اختیار بوده وخودش تصمیم میگیرد.سوما این همه قتل و غارت در شهرستان رخ داده است یک نفر صداش در نیومد که چرا این همه اتفاقات رخ میدهد حالا که یک کار برای امام حسین علیه السلام راه افتاده صدای مخالفان پاشده. لازم به ذکر است که روایات زیادی وجود دارد که میتوان عزاداری امام حسین علیه السلام را غیر مسجد گرفت .به حول قوه الهی و یاری امام حسین علیه السلام ارزوی موفقیت برای خادمین هییت مدافعان حرم را دارم.

     7 نفر با این دیدگاه موافق هست

  • یک جوان دیگر گفت:

   یکی از دلایلی که پیامبر اکرم مسجد ضرار رو خراب کردند همین از رونق انداختن مسجد پیامبر بود.
   البته این بنده خدا که به فکر چنین هیئتی افتاد به لجبازی از امام جمعه این معرکه رو راه انداخت.
   طفلکی فکر می کرد امام جمعه در مسجد جامع سخنرانی میکنه تا با این کار مجلس لیشون رو خراب کنه که خودش شرمنده شد.
   خب منبرها که بی محتوا و فقط لفاظی هست، چون من هم یک شب اومدم ببینم چه خبره فقط مداحی میکنه .
   که این هم جای بسی تاسف داره که یک روحانی بجای مطالعه و منبر علمی همراه با آیات و روایت بره مداحی کنه اون هم با شعرهای کذایی.
   خدا عاقبت مردم رو با این علما ختم به خیر کنه

      5 نفر با این دیدگاه موافق هست

 6. شهروند جوینی گفت:

  سلام علیک یک جوان دیگر .مجلس امام حسین علیه السلام جای لجبازی نیست. این گفته ها از روی تعصب هسش شما که ادعای خوبی میکنید و صلاح مردم را میخاهید به جای تهمت زدن به علما که شعر های کذایی میخونه اولا که غیبت محسوب میشه دوما هرجا که منبری با محتوا باشه میرن نه جایی که رییس های هییت برن به یکی بگن که حق نداری مسجد و هییت ما بیای(توی روایات شما که دارین میگین ننوشته که هییت مال امام حسین علیه السلام نه کسی دیگه)سوما برید اثبات کنید که شعر ها کذایی بعد داد بزنین پیرو فرمایشات شما که به مجلس امام حسین علیه السلام میگین سوسول بازی یا مجلس های بی محتوا یا معرکه و …لطفا برین ادبیاتتون درست کنین و البته فقط یک نصیحت برادرانه بود.بعدش کجای دین مذهب گفته که اگر روحانی بره مداحی کنه مشکل داره یا روضه بخونه من خودم شخصا حاج اقای ناظمی پور از ته دل دوست دارم.خیلی هم عالیه منبریشون ولی مردم دارای اختیارند کسی نمیتونه کسیو مجبور به رفتن جایی کنه. و در اخر اگر بجای هییت امام حسین علیه السلام یه کنسرت اجرا میشد صدای یکی از شما ها درنمیومد.و سرتون تو لاک خودتون بود.پس بجای تهمت زدن برین کاری کنین که مساجد پر بشه و این مطمین باشید که کسی با رفتن به مسجد مخالف نیست و صدها روایات وجود دارد که در غیر مسجد میتوان مجلس امام حسین علیه السلام رو گرفت.و شمایی که میگین تو محرم سر کله این افراد پیدا میشه خوب راست میگی ازین به بعد میگیم از شما اجازه بگیرین که به مجلس امام حسین علیه السلام بیان یا نه (اینم یکی که گفتم مجلس امام حسین علیه السلام جای همه هسش ن شما که همیشه مسجدین اصلاح کنید لطفا)
  با حرفتون موافقم خلایق هرچه لایق

     5 نفر با این دیدگاه موافق هست

 7. یک جوان گفت:

  عزیزم یک جوان دیگر. ما از لجبازی ها خبر نداریم و نمی دانیم چه کسی زحمت راه اندازی این هیئت رو کشیده. مثل این هیئت در دیگر شهرهای ایران هم هست ایا اونهاهم رو لجبازی با امام جمعه ما بوده و این۲هزارنفری که هرشب در این هیئت شرکت میکنن سوسول و رو لجبازی با امام جمعه هستن پس عزیز مسجدی قضاوت نکنیم و تهمت نزنیم شما باید همه اون جمعینهرو از خودتون راضی کنیدما در مراسم عزای حسین ابن علی شرکت میکنیم نه لجبازی با امام جمعه و سوسول بودن. التماس دعا.

     3 نفر با این دیدگاه موافق هست

 8. شهروند گفت:

  اینا رو ول کنید چرا یک دفعه زیر بنر های نصب شده داخل شهر از هیئت مدافحان حرم تغییر کرد به هیئت رزمندگان اسلام ؟؟؟؟؟؟؟
  بعدش من تو یک چیز این قضیه ها موندم ، موقع کوتاه کردن مسیر تظاهرات تو ماه رمضان برای رفاه حال روزه دارن که میشه یک عده بحساب بزرگ شهر میشینن جلسه میزارن و تصمیم میگیرن و این کار رو محکوم می کنن بعدش همین افراد برای عزاداری سید و سالار شهیدان اونم بخاطر اینکه شکوه و عظمت شهرستان در روز تاسوعا در میدان امام حسین (ع) نمایش داده بشه هیئت محله خودشون رو نمی یارن اونم به ادعای این که چرا باید گرد همایی تو نقاب باشه بعدش جالبتر از اینکه همین افراد میاد تو همین شهر نقاب تو سالن ذوالفقار مراسم می گیرن آخه این چه اعتقادیه ؟؟؟؟؟

     2 نفر با این دیدگاه موافق هست

 9. یک جوان گفت:

  عزیز شهروند
  ما که الان نفهمیدیم چی به چی شد .کجای داستان شما خوب بود کجا بد.!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟به قول شما اینارو ول کنید عزاداری ها تون هرجا که بوده چه تو سالن چه تو مسجد چه گرد همایی و پیاده روی قبول.واقعا شما دنبال چیرو گرفتین میشه رو راست بگید و به امام حسین ربطش ندین اینقدر اخرت خودتون رو پای دنیای دیگران تباه نکنید.شما که اینقدر تجزیه و تحلیلتون خوبه بگید ببینم چرا نقاب تو این بیش از ۱۰سال که شهر شده همون دهات که بوده مونده مقصرهمین هیئت مدافعان حرم بوده حتما

     4 نفر با این دیدگاه موافق هست

 10. یک جوان گفت:

  پیشرفت رو در شهر هایی که همزمان با نقاب شهر شدن حتی بعد نقاب ببینیدبعد چندسال دلمون خوشه به اسفالت خیابون و یه کمربندی .حالا تو شهر ما بعد ۱۰سال تغییری هم که رخ داده چه همه اسمان و ریسمان بافتید (زیر بنر چی بوده روی بنر چی بوده و سر کوچه چی بوده سالن بوده و مسجد نبوده و……..)واقعا جای بسی تاسف

     3 نفر با این دیدگاه موافق هست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از ارسال، معادله ی امنیتی زیر را پُر کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.