همایش اصناف و بازاریان جوین برگزار شد

سردار حسین خسروی ظهر امروز در همایش اصناف و بازاریان شهرستان جوین گفت:دفاع یک امر فطری است و اگر دفاع نباشد در زندگی شخصی و اجتماعی انسان فساد به وجود می آید، به طورکه خداوند در آیه ۲۵۱ سوره بقره در همین خصوص می فرماید: « اگر یک عده در مقابل ظلم دفاع نکنند، فساد همه جا را فرا می گیرد.»

وی که به مناسبت ایام دفاع مقدس صحبت می کرد افزود: همچنین در قرآن آمده است: «باید آمادگی دفاعی شما در حدی باشد که دشمنان را بترساند.».

این یادگار دوران دفاع مقدس تصریح کرد: امروز قدرت دفاعی ما به حدی رسیده است که جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با افتخاراعلام می کند: انباری از موشک ها و تجهیزات آماده است تا اگرکسی به ایران چپ نگاه کند، دمار از روزگارشان در بیاوریم.

خسروی بیان داشت: هدف از جنگ هایی که امروز دشمن در کشورهای عراق و سوریه و یمن به راه انداخته ، رسیدن به ایران است.

وی افزود: اما دشمن از توان بالای دفاعی ایران می هراسد و به همین دلیل است که جرآت حمله به کشور را ندارد.

این یادگار دوران دفاع مقدس یادآورشد: امروز برخی از سیاسیون پس از ۳ سال مذاکره می گویند، با مذاکره هسته ای سایه جنگ را از کشور دور کردیم، که این سخن یک بلوف و بی صداقتی سیاسی است.

خسروی اذعان داشت: چطور باور کنیم شمایی که با مذاکره سایه جنگ را از ایران دور کردید ، پس از حادثه منا نتوانستید با مذاکره و حتی با التماس از وزیر خارجه عربستان، اجازه ورود به این کشور را بگیرید و در نهایت مجبور شدید امیر کویت را واسطه کنید تا سعودی ها برای ورود وزرای ایران به کشورشان مانع تراشی نکنند.

وی گفت: آنچه سایه شوم جنگ را از کشور دور کرده ، حضور همیشگی مردم در صحنه ها و پشتیبانی از نظام و توان بالای دفاعی کشور است.

 

 

img_3295

خسروی در ادامه با اشاره به سخنان اخیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مدیران آموزش و پرورش، گفت: همانظور که مقام معظم رهبری فرمودند این سخن که برای رسیدن به پیشرفت، باید قوای مسلح را حذف کنیم، حرف غلطی است.

این یادگار دوران دفاع مقدس یادآورشد: ریشه هر پیشرفتی امنیت است و اگر امنیت نباشد نه تولید کننده و نه بازاری جرات ندارد سرکار حضور پیدا کند.

وی افزود: متاسفانه خانواده آقای هاشامی در فتنه ۸۸ هم کارنامه خوبی نداشتند و امروز هم این سخنان فتنه انگیز را مطرح می کند.

خسروی گفت: اینجا است که به عمق این سخن امام راحل( ره) پی می بریم که فرمودند: ملاک حال فعلی افراد است.

این یادگار دوران دفاع مقدس در ادامه با اشاره به شکل گیری جریان FATF گفت: طبق قرارداد FATF ، ۳۷ کشور دنیا برای مبارزه با پولشویی این قرارداد را مضا کردند تا مشخص کنند گروه های تروریستی و قاچاقچیان از کجا تامین درآمد می کنند.

وی افزود: مشکل اینجاست که تعریف تروریست از دیدگاه جمهوری اسلامی ایران با آن ها فرق می کند، و از نظر آن ها نیروهای حزب الله لبنان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تروریست هستند و باید تحریم شوند.

خسروی در پایان بیان داشت: متاسفانه وزیر اقتصاد بدون اطلاع مجلس این قرارداد را امضا کرده که این قضیه در حال پیگیری است.

 

 

 

ادامه دارد

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.