تاکید “مقصودی” بر اجرای دقیق الگوی اقتصادمقاومتی در جوین

نماینده مردم سبزوار، جغتای و جوین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اجرای دقیق الگوی اقتصاد مقاومتی افزود: آلمان با پیاده کردن الگوی اقتصاد مقاومتی در جایگاه دومین کشور صنعتی جهان قرار گرفته است
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: کشور آلمان که صد سال قبل در جنگ جهانی با خاک یکسان شد، امروز با استفاده از الگوی اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری، در جایگاه دومین کشور صنعتی جهان قرار گرفته است.

“مقصودی” در مراسم تودیع و معارفه فرماندار جوین در محل سالن اجتماعات کشت و صنعت جوین با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جمع دولتمردان اظهار داشت:مردم، اعتماد و امید، سه سرمایه مهم است که  ما مسئولین نباید از آن ها غفلت کنیم.
نماینده مردم سبزوار، جغتای و جوین در مجلس شورای اسلامی افزود: اگرمن به عنوان نماینده مجلس وسایر مسئولین، مردم را کنار بگذاریم واعتماد آن را جلب نکنیم و به آن ها امید ندهیم، قطعا هم در دنیا و هم در آخرت ضرر می کنیم.

وی تصریح کرد: همه سمت هایی که امروز ما مسئولین عهده دار آن هستیم، از فضل خدا است، پس نباید با منت گذاشتن بر مردم وظیفه مهم خود را که خدمت رسانی است، بی نتیجه کنیم.

مقصودی گفت: فضل خدا که شامل حال ما شده باید وسیله ای باشد برای خدمت به مردم، نه وسیله ای برای لقمه گرفتن، ریاست طلبی و جناح بازی .

وی با اشاره به کار های خوبی که در دوره های گذشته در این شهرستان انجام گرفته است ، بیان داشت: پیشرفت شرکت جمکو و یا توسعه فولاد جوین و مجتمع اسید ستریک جوین همه و همه  مدیون تلاش های نمایندگان ادواری مردم در دوره های مختلف مجلس می باشد و نمی شود انها را یک نماینده به نام خود مصادره کند

مقصودی در پایان گفت : همه ما بدهکار این نظام اسلامی هستیم که پایه های آن برمبنای دموکراسی و ولایت است.

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.