“درمانگاه شبانه روزی” عنوانی بر روی یک مطب معمولی در جوین!

شکار عکس

مردم و مدیران جوین از درمانگاه شبانه روزی این شهرستان  که عنوان شبانه روزی را  یدک می کشد ناراحتند.

فرماندار جوین امروز در گفتگو با نسیم جوین خطاب به رئیس شبکه بهداشت و درمان جوین، گفت: چرا مرکز و درمانگاه شبانه روزی را فعال نمی کنید؟ ،

ابراهیم جدی کار گفت: چرا مچوز شبانه روزی این به اصطلاح مرکز شبانه روزی را ابطال نمی کنید، تا متقاضی  دیگری پی گیر فعال شدن، آن باشد ؟

رئیس شبکه بهداشت و درمان جوین نیز در مورد این انتقاد فرماندار، گفت: ما برای این مورد چندین  نامه به دانشگاه پزشکی سبزوار نوشته ایم ولی تا کنون اقدامی صورت نگرفته است!

مردم نیز که حرفشان به جایی نمی رسد، اگر در ساعاتی غیر از  زمان فعالیت روزانه این مرکز و یا سایر  مطب ها مریض شوند به مراکز درمانی  سبزوار مراجعه می کنند !

شکار عکس

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

2 thoughts on ““درمانگاه شبانه روزی” عنوانی بر روی یک مطب معمولی در جوین!

  1. باسلم حضورخبرنگارمحترم وپرتلاش شهرستان درخصوص انعکاس اخبارشهرستان باید به استحضار برسانیم آن زمانی که نقاب شهرنبود وجوین هم شهرستان ما یادمان می آید درمانگاهی بود که علاوه برساعات اداری درساعات غیر اداری نیزپزشک داشت وبیماران پذیرش می شد اما متاسفانه الان که شهرشده ایم وشهرستان متاسفانه ازاین خدمات خبری نیست دازمیدان امام حسین(ع) که عبورمیکنی درساختمان پزشکاه تابلویی به چشم میخورد مبنی بردرمانگاه شبانه روزی 000000 اما دریغ ازخدمات شبانه باید به گوش مسئولین بویژه جناب آقای دکترقزلقارشی که مشغله کاری زیادی هم دارند وبومی شهرستان نیزمی باشند برسانین این برای شهرستان جوین وشهرنقاب بسیارزشت میباشد زیزا بدلیا اینکه مسافرین زیادی ازشهرعبورمیکنند وبه مشهذد مقدس ودیگرشهرها تردد میکنند زیبنده نیست پس اگرنمی شود ونمی توانید لااقل به مسئول درماگاه مربوطه اعلام بفرمائید تابلو راجمع آوری کرده وخیال همه راراحت بفرمایند متاسفانه باید بگویم اگرموسسه خیریه ویا افراد دیگری هم تقاضای تاسیس درمانگاه شبانه روزی راداشته باشند همین مسئولین محترم اعلام میکنند ما درمانگاه شبانه روزی داریم باتشکر گل آقا

       2 نفر با این دیدگاه موافق هست

  2. متاسفانه به دلیل نبود همین درمانگاه های شبانه روزی در سطح شهر مردم مجبور میشن تا به اورژانس بیمارستان مراجعه کنند که باعث میشه حجم مراجعات اورژانس بیمارستان در ساعات غیر اداری افزایش چشم گیری داشته باشه که خود این موضوع باعث کاهش چشم گیر کیفیت خدمات خواهد شد. فراموش نکنیم که اورژانس بیمارستان برای مریض های اورژانسی از قبیل تصادفی ، قلبی و … می باشد نه برای بیمارانی که به صورت سرپایی مداوا می شوند. , و برای این موضوع حتماً نیاز به یک درمانگاه دولتی هست که واقعا به صورت شبانه روزی ارائه خدمات کند.

       0 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.