تاملی بر نظرات و دیدگاه های کاربران در نشریه خبری نسیم جوین

یاد داشت مدیر مسوول نسیم جوین : امروزه عرصه مجازی و رسانه در همه حوزه های زندگی تاثیرات قابل توجهی  به جا گذاشته و در بسیاری از موارد،  فضای مجازی و رسانه جایگزین بسیاری از روش های ارتباطی و تعاملات انسانی در روابط انسانی و اداری و فرهنگی و اقتصادی شده است .

دیگر نیازی نیست که در سالن اداره و یا در تک تک اتاق های مدیران و شرکت ها و ادارات صندوق های شکایات و پیشنهادات نصب شود.

نوشتن نامه و شکوائیه های فردی و جمعی،  هم چون گذشته منسوخ شده است . زیرا امروزه افراد به مدد رسانه ها اعم از دیداری و نوشتاری و شنیداری و شبکه های اجتماعی،  بهتر و سریعتر پیام ها و درخواست ها و نظرات و شکایات خود را به متولیان و افراد مورد نظر در جامعه می رسانند

بخش نظرات و ارسال دیدگاه ها در سایت و نشریه خبری نسیم جوین در چند سال اخیر وسیله خوبی برای بیان مشکلات و دیدگاه ها و نظرات شهروندان و مردم فهیم شهرستان جوین و سایر مناطق در کشور عزیزمان بوده است .

دعوت  فرمانداری جوین از مدیر سایت خبری نسیم جوین در موارد متعدد در مورد رسیدگی به نظرات و دیدگاه هایی که کاربران از طریق این سایت اعلام کرده اند بهانه ای شد تا در مورد سوق دادن بیشتر کاربران به نقش و  تاثیر این قسمت از فضای مجازی بیشتر پرداخته شود

روز گذشته،  هم چون موارد متعدد گذشته،  فرمانداری محترم جوین برای بررسی دیدگاه های یکی از کاربران در نسیم جوین دو تن از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان را خواست تا با حضور مدیر سایت نسیم جوین به بررسی مشکلات مردم و شکایات آنها در بخش نظرات این سایت اقدام نمایند .

ضمن تشکر از فرماندار محترم جوین که بر اساس اظهارات بسیاری از کاربران نسیم جوین به مدیری خوش اخلاق و با حوصله تعبیر شده است ، از همه شهروندان و کاربران عزیز این سایت تقاضا می شود که  هر گونه نظر و ایده و یا شکایت و غیرو از مدیران دستگاه های اجرایی و غیرو دارند در بخش نظرات این سایت قرار داده تا هم چون گذشته مورد بررسی قرار گیرد .

این سایت از تایید نظرات و دیدگاه هایی که بر خلاف موازین شرعی و اخلاقی باشد معذور است و نیز از تایید دیدگاه هایی که با خطوط قرمز نظام مغایرت داشته باشد و یا به نوعی به عنوان اهانت و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی تلقی شود  معذور  است

در خور اشاره است که علاوه بر تاثیر گذاری گزارش ها و اخبار این سایت در حوزه های مختلف شهرستان بیان نظرات مردم در بخش دیدگاه های این سایت نیز تا کنون در موارد زیادی در آگاهی یافتن مدیران و حل مشکلات مردم موثر بوده است

به طوری که به عنوان مثال : فرماندار جوین در یکی از جلسه های شورای اداری این شهرستان به طرح مشکل یکی از کاربران در مورد دیر پرداخت نشدن حق الزحمه وی از یک دستگاه دولتی  که در بخش نظرات سایت اعلام کرده بود  پرداخت

و مشکل وی مورد رسیدگی قرار گرفت و فرد نظر دهنده مورد اشاره پس از دعوت به فرمانداری و رسیدگی به طرح مشکل خود، رضایت خود را به صورت کتبی به این سایت اعلام نمود .

 

د

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

6 thoughts on “تاملی بر نظرات و دیدگاه های کاربران در نشریه خبری نسیم جوین

 1. فرمانداری محترم شهرستان جوین
  با سلام :
  موضوع : تقدیر و تشکر و یک پیشنهاد
  پیرو شکوایئه نارضایتی مردم از عملکرد اجرای کارت هوشمند ملی توسط پست و پیگیری جنابعالی لذا خواهشمند است هر چند وقتی بصورت نامحسوس ماموری به عنوان ارباب رجوع به ادارات دولتی وخصوصی و … شهرستان فرستاده و یا این روزها که دوربین های مدار بسته در همه ادارات است فیملمهای ضبط شده بررسی کرده و یا ذخیره و در فرمانداری بازنگری تا حق و حقوق مراجعین ادرات پایمال نشود و کارمندان همیشه به این فکر باشند که فرد مراجعه کننده روبرو مامور فرمانداری است و دیگر حق ارباب رجوع پایمال نمی شود و با فقط با فرد متخلف برخورد شود و بخاطر یک نفر کال آن اداره و پرسنلش زیر سوال نروند همانند فیلم مدیر کل باشید و یا پلیس نامحسوس عمل نمایید خواهشمند است قدری تامل و تصمیم قاطع در خصوص حق و حقوق مراجعه کننده و کارمند واداره مربوطه بگیرید.
  با تشکر – شهروندان شهرستان جوین

     13 نفر با این دیدگاه موافق هست

  1. با سلام
   احتراما ضمن قدر دانی از پیشنهاد ارزنده شما شهروند گرامی به استحضار میرساند این پیشنهاد از قبل در حال اجرا بوده ولی انشا ا… منبعد پر رنگ تر و قوی تر انجام خواهد شد . با تشکر و سپاس روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوین

      2 نفر با این دیدگاه موافق هست

 2. باشگاه خبرنگاران جوان- اخیرا قرار بود تا به ازای خرید شیرخام به نرخ 1440 تومان توسط کارخانه‌داران لبنی، این کارخانه‌ها اجازه افزایش شش درصدی قیمت محصولات خود را پیدا کنند اما این در حالی است که کارخانه‌ها هر کیلو شیر خام را به نرخ 1200 تومان از دامداران خریداری می‌کنند و به اجرای مصوبه دولت مبنی‌بر خرید شیر‌خام تن ندادند.
  در همین رابطه علیرضا عزیزالهی، مدیر‌عامل اتحادیه مرکزی دامداران در خصوص آخرین وضعیت خرید شیر خام از دامداران اظهار داشت: کارخانه‌ها حاضر به اجرای مصوبه دولت مبنی‌بر خرید شیرخام به نرخ 1440 تومان از دامداران نشدند که این امر مشکلاتی را برای آنها به وجود آورده است.وی با اشاره به اینکه قیمت تمام شده شیر‌خام برای دامداران 1470 تومان است، افزود: این در حالی است که کارخانه‌ها هر کیلو شیر‌خام را به نرخ 1200 تومان از دامداران خریداری می‌کنند که ما بارها راجع به این مساله به سازمان حمایت از تولید‌کننده و مصرف‌کننده اعتراض کردیم اما هنوز تصمیمی در این‌باره گرفته نشده است.
  **************
  تجمع دامداران جغتایی در اعتراض به پایین بودن قیمت شیر
  سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۴

  گاوداران جغتایی در اعتراض به قیمت پایین شیر و عدم پرداخت مطالباتشان با خودروهای حمل شیر مقابل فرمانداری جغتای تجمع کردند.
  ***************
  دامداران در اعتراض به قیمت شیرخام این بار در سمنان و مقابل درب سازمان جهادکشاورزی استان تجمع و برای نشان دادن این اعتراض اقدام به تخلیه شیر خام مقابل درب این سازمان کردند.

  به گزارش خبرنگار مرآت، دامداران برای اعتراض به قیمت شیرخام و واردات شیر خشک و علوفه این بار در سمنان و مقابل درب جهادکشاورزی استان تجمع و برای نشان دادن اعتراض خود اقدام به تخلیه شیرخام جلوی درب این ساختمان کردند.

  این بار نوبت به دامداران سمنانی رسید تا به عدم اجرای مصوبه ۲ سال قبل خرید هرکیلوگرم شیرخام به نرخ ۱۴۴۰ تومان اعتراض کنند.

  به گزارش مرآت، در این شرایط، در روزهای اخیر شاهد واردات شیرخام و افت قیمت شیر دامداران در برخی مناطق به نرخ خرید هرکیلوگرم ۱۱۰۰ تومان هستیم.
  *****
  قیمت شیر خام در جوین 700 تومان است اما کسی حرفی نمی زند…..

     0 نفر با این دیدگاه موافق هست

 3. 1- برخی موارد متاسفانه افراد معدودی از پرسنل ناجا(راهور،پلیس راه، کلانتری،امدادو….) به دلیل عدم آگاهی مردم از قوانین،بر خلاف قانون اقدام مینمایند.
  2- عدم فعالیت مناسب خبرنگار سیمای استان و بی توجهی فرماندار محترم به اعتراضات و شکایات در این زمینه.
  3- وضعیت بسیار بد راههای درون شهری مخصوصا حدفاصل بین میدان امام حسین تا مزار شهدا ملایجرد و عدم رسیدگی به آن.
  4- فعالیت نامناسب برخی از دهیاریها در سطح شهرستان و عدم بازخواست از جانب مراجع مربوطه در رابطه با فعالیت مناسب یا تغییر این افراد.
  5-کیفیت بسیار پایین نان در سطح شهر و عدم رسیدگی.
  .
  .
  .
  .
  .

     1 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.