اظهارنظرعجیب مدیرکل راه آهن در مورد مقصر بودن فرماندار در برخورد قطار با نوجوان جوینی!

IMG_2336

فرماندار جوین نسبت به اظهارات مدیر کل راه آهن شمال شرق کشور در مورد مقصر بودن  فرماندار جوین در حادثه  برخورد قطار با یک نوجوان 11 ساله جوینی ، واکنش نشان داد.
به گزارش  نسیم جوین در پی انتشاراظهارات مدیر کل راه آهن شمال شرق کشور در خصوص حادثه تصادف نوجوان ۱۱ ساله جوینی با قطار، در روزنامه قدس، فرماندار جوین نسبت به این خبر واکنش نشان داد.

مدیر کل راه آهن شمال شرق کشور در این خبر درکه روزنامه قدس در تاریخ ۲۴ خرداد ماه منتشر شد، فرمانداری جوین را مقصر اصلی حادثه برشمرده است.

فرماندار جوین در واکنش به پاسخگویی مدیر کل راه آهن شمال شرق کشور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: پس از حادثه تصادف کودک ۱۱ ساله با قطار در روستای کمایستان، مدیر کل راه آهن شمال شرق کشور را به فرمانداری فراخوانده و جزئیات حادثه را مورد بررسی قرار دادیم.

جدی کار افزود:با توجه به اینکه مدیر کل راه آهن شمال شرق کشور در جلسه بررسی جزئیات حادثه، قصور وکوتاهی مدیران راه آهن را پذیرفت و تقصیر حادثه را برعهده گرفت، جای تعجب است که طی پاسخ نامناسب وغیرقابل قبول از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده و توپ را به زمین فرمانداری جوین می اندازد.

وی تصریح کرد:لازم است مدیر کل راه آهن شمال شرق کشور به این موضوع واقف شوند که وظیفه فرمانداری، هماهنگی بین دستگاه های اجرایی و نظارت برحسن انجام کار آن ها بوده و در امور اجرایی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

فرماندار جوین یادآورشد: بنده برحسب وظایف امنیتی – اجتماعی که برعهده فرمانداری است، بلافاصله پس از این اتفاق دردناک، در محل حادثه حضور پیدا کرده و به مردم روستای کمایستان قول پیگیری داده و از بروز مسائل اجتماعی که ممکن بود بعد ازاین حادثه رخ دهد ، جلوگیری کردیم.

جدی کار گفت:مدیریت راه آهن شمال شرق کشور باید قبل از وقوع چنین حوادث احتمالی ، پیش بینی های لازم را در این خصوص انجام می داد، که این جزء وظایف آن ها است.

IMG_2339

در خور اشاره است که بر اساس اظهارات مردم و فرماندار  جوین و مستندات  و عکس هایی که نسیم جوین و روزنامه خراسان منتشر کرد جمع اوری  ااتاق مراقبت و   نگهبانی در تقاطع راه آهن،  علت اصلی برخورد قطار با این نوجوان بود که راه آهن نیز آن را پذیرفته بود

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.