خبرنگار خراسان در انتقاد به آگهی استخدامی فولاد جوین قلم خود را شکست!

خبرنگار خراسان  امروز صبح در حاشیه یکی از مراسم دهه فجر در حضور امام جمعه جوین و خبرنگار سیما،  قلم  خود را شکست و با خبرنگاری خراسان خداحافظی کرد.

خبرنگار خراسان در اعتراض به بی توجهی مدیران فولاد جوین (البته در نگاه آنها فولاد سبزوار است ) به رسانه های محلی در درج آگهی استخدام فولاد در ده ها هزار نشریه سبزواری،  از خبرنگاری خود کناره گیری کرد

نشریه های سربداران  و ستاره شرق سبزوار و   …هفته‌نامه «اقتصاد ملی» متعلق به یکی از نمایندگان فعلی ..  هرکدام 10 هزار آگهی تبلیغاتی از استخدام مبهم در فولاد جوین منتشر کردند!

مجموعا بیش از 40 هزار  نسخه نشریه با آگهی استخدام فولاد سبزوار،  با چه هدفی منتشرشده است؟

آیا نمی شد یک یا  هزار نسخه هم یکی از ویژه نامه ها و جراید جوینی منتشر کند، تا مردم جوین هم دلخوش دارند که صاحب شهرستان مستقل و صاحب رسانه هم هستند؟

به نظر شما پشت این اقدام وسیع چاپ ده ها هزار نشریه و آنهم فقط در  نشریه های سبزوار چه هدفی تعقیب می شود؟

آیا می دانید که اگر این 40 هزار نسخه را سرجمع کنیم  بار کامل یک کامیون ده تن شود؟

آیا این همه نشریه و آنهم در این مقطع حساس انتخابات ضروری است؟

آیا می دانید که کارخانه فولاد (با اجازه جوین) چه زمانی به بهره برداری می رسد  ؟

آیا یک کامیون نشریه سبزواری  و آنهم با عجله و بدون توضیح زمان آزمون و چگونگی ثبت نام در متن آگهی  ضرورتی برای این فولاد و مردم  داشت؟

باز هم منتظر باشید تا همین نشریات سبزواری همانگونه که در سطر آخر آگهی آن ها  ذکر شده است دوباره زمان و نحوه ثبت نام را به اطلاع علاقه مندان برسانند!

عجیب است با نشر ادامه آگهی در این نشریه های سبزواری   مجموعا دو کامیون نسخه نشریه سبزواری توزیع می شود!  برای  استخدام در کارخانه در حال ساخت فولاد شهرستان جوین !  فولادی که  هنوز مراحل ساخت آن به اتمام نرسیده است !

باز هم منتظر باشید  ،  تا تبلیغات انتخاباتی  در نشریه های موصوف دوباره به اطلاع شما برسد

فولاد جوین
فولاد جوین

 

خبرنگار خراسان در اعتراض به بی توجهی مدیران فولاد جوین (البته در نگاه آنها فولاد سبزوار است ) به رسانه های محلی در درج آگهی استخدام فولاد در ده ها هزار نشریه سبزواری،  از خبرنگاری خود کناره گیری کرد

محمد علی شمس آبادی  در ضمن شکستن قلم خود در انتقاد به  بی توجهی فولاد جوین به  رسانه های  محلی جوین گفت: تعداد 30 هزار نسخه آگهی در نشریات سبزوار و چند هزار هم در عصر اقتصاد یکی از نمایندگان به چاپ رسیده ولی دریغ از چاپ یک نسخه آگهی در جراید و رسانه های محلی  جوین !

امام جمعه جوین خطاب به خبرنگار خراسان با بیان اینکه حق با شما است گفت:  من هم انتقاد کرده ام و پیگیر هم هستیم.

رئیس اداره کار و تعاون و .. جوین هم با اظهار بی اطلاعی از نشر چند ده هزاری آگهی فولاد در نشریات سبزواری گفت: من تا به امروز از این موضوع خبر نداشتم

«یزدی» گفت: باید این موضوع را و چگونگی درج آن در جراید محلی را با هماهنگی من ( رئیس  اداره کار و تعاون و … هماهنگ کنند)   وی نیز چند بار به رئیس فولاد زنگ زد ولی موفق به تماس نشد

 

————————————————————————————————————————

پایگاه خبری رصد سبزوار نوشت:

از نحوه ثبت‌نام استخدامی فولاد سبزوار خبری نشد

تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ در ساعت: ۱۱:۲۲

باگذشت سه روز از این مهلت هنوز هیچ خبری از اعلام نحوه و زمان ثبت‌نام استخدامی شرکت مذبور نیست.

به گزارش رصد، هفته گذشته آگهی استخدامی شرکت پارس فولاد سبزوار در هفته‌نامه «اقتصاد ملی» ارگان رسانه‌ای وابسته به رمضان علی سبحانی فر و به‌تبع آن در بسیاری از رسانه‌های مکتوب و مجازی شهرستان منتشر شد. آگهی استخدامی که هم‌زمان اعلام و انتشار آن در نزدیکی انتخابات و هم نحوه طرح آن‌که چگونگی ثبت‌نام در آن درج نشده بود مایه تعجب شد.

 

در نشریه سبحانی فر، نماینده سبزوار و در بخش انتهای آگهی استخدامی شرکت فولاد سبزوار آمده است: « نحوه ثبت‌نام و تاریخ آزمون حداکثر تا تاریخ ۸/۱۱/۹۴ از همین طریق اعلام خواهد شد.» اما متأسفانه باگذشت سه روز از این مهلت هنوز هیچ خبری از اعلام نحوه و زمان ثبت‌نام استخدامی شرکت مذبور نیست. این در حالی است که مدیران شرکت موردنظر هیچ سندی مبنی بر دریافت مجوز جذب نیرو از مراجع قانونی ارائه نداده‌اند. مشخص نیست مدیران این شرکت آیا برای هزینه کرد گزاف انتشار آگهی استخدام در نشریات سبزوار و سایت‌های شهرستان جوین مجوزی داشته‌اند یا این هزینه‌ها صرفاً در حمایت از داوطلب انتخاباتی خاص و صرف انجام تبلیغات غیر واقع صرف شده است.

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

10 thoughts on “خبرنگار خراسان در انتقاد به آگهی استخدامی فولاد جوین قلم خود را شکست!

 1. باسلاموخسته نباشید خدمت خبرنگار فعال جوین.این موضوع جای تاسف دارد ک مسولان شهرستان جوین اینقدر بی تفاوتند نسبت ب این موضوع ویابرش واقتدار لازمه در قبال مدیر فولاد را ندارند.وشاید هم مجموعه فولاد مقامات شهرستان را سبک وبی اعتبار قلمداد کرده ک اینگونه بی تفاوت و خودسرانه اقدام میکند.هرچه هست انتظار ما جوینی ها نسبت ب اقدامات فرماندار وامام جمعه محترم بیشتر از این است.لذاخواهشمندم این موضوع را ب گوش عزیزان برسانید.

     11 نفر با این دیدگاه موافق هست

 2. باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت استادگرامی :واقعابجزتاسف برای برخی مدیران نادان که بجای مدیریت بذرنفاق وکینه دربین مردم می پاشندچیزی نمی توان گفت…..(مرغ همسایه غازه)

     12 نفر با این دیدگاه موافق هست

 3. با عرض سلام وخسته نباشید خدمت نه سبزواری ها و نه جوینی ها بلکه خدمت تمام خراسانی های عزیز اونم خراسان رضوی امیدوارم که این آزمون بصورت استانی برگزار بشه تا تمام هم استانی ها رضایت کامل رو داشته باشن و هرکس ک لیاقتش رو داره تو این آزمون ک اگه در کار هست قبول بشه
  شرمنده قابل توجه مدیران محترم این شرکت هم عرض کنم ک تجربه نشان داده ک بومی سازی در یک شرکت اون هم به بزرگی فولاد معقولانه نیست و امکان بر خوردن به مشکلات بزرگی در زمان بهره برداری خواهید بود از جمله اعتصاب کردن کارکنان در زمان کار و ……………

     4 نفر با این دیدگاه موافق هست

  1. سلام.در پاسخ دوست عزیز باید بگم ک اولا قرار نیست کل نیروی مورد نیاز طی یک ازمون جذب بشه چون هنوز فاز یک پرزه هم تکمیل نیست.دوم اینکه مدیران ارشد قطعا سراسری جذب میشن.وسوم اینکه در اینده نزدیک با فعالیت شرکت کلیه کشاورزی منطقه مجاور کارخانه تحت تاثیر چاه های مورد نیاز کارخانه قرار میگیره وهمینطور بحث الایندگی اون ک کل شهرستان رو درگیر میکنه.پس چرا وقتی این مشکلات قراره برای شهرستان ایجاد بشه وخودمون نیروی تحصیل کرده داریم کس دیگری بیاد اینجا.
   و در اخر اینکه دوست عزیز وقتی خبری نیست نیازی نمیبینم شما سنگ مدیران شرکت رو ب سینه بزنی اونها ب همه چیز اگاهی کامل دارند.

      7 نفر با این دیدگاه موافق هست

 4. چه معلوم اصلا شاید استخدامی در کار نباشد و کل این اخبار برای گرم کردن بازار انتخابات و رای آوردن باشد.
  به هر حال اگر استخدامی هم باشد اولویت استخدام باید با جوانان با استعداد شهرستان جوین باشد.

     6 نفر با این دیدگاه موافق هست

 5. امروز 1394/12/1
  طبق آخرین وعده هایی که داده بودند از امروز باید ثبت نام شروع میشد، اما همچنان سایت azmoons.ir بسته است.

     1 نفر با این دیدگاه موافق هست

 6. اولا صدا و سیما به مدت سه سال است که در جوین خبرنگار ندارد و پیگیریهای از فرماندار و بخشدار محترم به جایی نرسیده است.در آخرین پیگیری از سیمای استان(تلویزیون مشهد) اعلام فرموده اند یا باید فرماندار عوض شود و یا جوین بدون خبرنگار باقی بماند. مردم محترم جوین در مدت سه سال گذشته آیا سه خبر هم از جوین پخش شده است؟ چون در پیگیری آخر(اول اسفند) بخشدار عنوان فرمودند که تمام خبرهای جوین از تلویزیو پخش شده و ما آرشیو آن را داریم/ما که ندیدیم شما چطور؟

     3 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.