کمر بندی شهر نقاب با مساعدت کشت و صنعت جوین آماده بهره برداری می شود

حداکثر تا دو ماه دیگر با پیگیری های فرماندار جوین و شورا و شهرداری جوین کمر بندی شهر نقاب با مساعدت کشت و صنعت جوین  و کمک لجستیکی راه و شهرسازی استان آماده بهره برداری می شود.

فرماندار جوین در جلسه فوق العاده شورای حمل و نقل و ترافیک این شهرستان در روز گذشته، گفت: بر اساس توافق شهرداری جوین با اداره کل راه و شهر سازی استان و نیز با مدیرعامل کشت و صنعت جوین از امروز عملیات آماده سازی این کمر بندی اجرایی شد .

کمر بندی نقاب

 

فرماندار جوین با ارائه گزارش حضور خود و اعضای شورای شهر و شهردار جوین در محل اداره کل راه و شهر سازی استان، با مدیر کل راه و شهر سازی ، افزود: مقرر شد بر اساس توافق شهرداری با کشت و صنعت جوین از محل توافقات زمین حاشیه بوستان شهدای گمنام  کشت و صنعت جوین با شهرداری  به میزان 4 کیلومتر از این کمر بندی توسط کشت و صنعت جوین آسفالت شود.

ابراهیم جدی کار تصریح کرد: مطابق توافق قبلی شهرداری با اداره کل راه و شهرسازی استان قیر مساحت 8 کیلومتری این کمر بندی به صورت رایگان از سوی اداره راه استان تامین شده است و در آینده نزدیک با کمک چندین دستگاه راه سازی و ادوات فنی اداره راه و شهر سازی جوین و کشت و صنعت جوین تا قبل از آماده شدن شرایط جوی برای فصل اسفالت ، زیر سازی 7 الی 8 کیلومتری این پروژه 12 ساله اماده شود

نماینده عالی دولت در شهرستان جوین اظهار داشت: حداکثر تا پایان فروردین سال آینده باید  طول 7 کیلومتری این کمربندی آسفالت شود .

وی با اشاره به تعهد اداره راه و شهر سازی استان در مورد انجام روکش آسفالت حدود 5 کیلومتر از دو لاین( دو طرف) خیابان ورودی شرقی شهر از سمت فلکه بسیج تا  چهار راه دادگستری جوین ، گفت:  با اشاره به اینکه اسفالت پروژه کنارگذر شهر نقاب توسط شهرداری و کشت و صنعت جوین انجام می گیرد . از نظر مقررات شهری عنوان کنار گذر و زیر گذر دیگر بر این پروژه اطلاق نمی شود زیرا در صورت اطلاق زیر گذر و تحویل آن به راه و شهر سازی امکان عملیات و اقدامات شهرسازی در محدوده آن امکان پذیر نخواهد بود . و لذا این پروژه با عنوان کمر بندی  که قانونا در اختیارات حوزه شهری است شناخته می شود .

 

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.