بازدید اختصاصی معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی از جوین !

معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی کشور با حضور در شهرستان جوین و دور از چشم اصحاب رسانه و مردم  از قسمت های مختلف شرکت کشت و صنعت جوین و همچنین مزارع کشاورزان بومی بازدید کرد.

بر اساس آنچه که در سایت فرمانداری جوین آمده است،  ایشان در این بازدید ضمن خرسندی از خدمات و نحوه کشت در شهرستان خواستار توجه بیشتر به آبیاری محصولات کشاورزی از طریق سیستم های نوین می شود!

و البته   وی در این سفر قول مساعدی به منظور کمک بیشتر به کشاورزی شهرستان به منظور اجرای آبیاری های نوین و تسطیح اراضی و همچنین الگوی کشت مناسب منطقه را داده است  .
در این بازدید فرماندار شهرستان جوین  توانمندی های  بالقوه شهرستان جوین و از جمله  5000 هکتار اراضی قابل کشت و 375 حلقه چاه و 72 رشته قنات و 4 رشته رود خانه در بخش کشاورزی را برای معاون وزیر توضیح داده است.

گویا و بر اساس آنچه که در سایت فرمانداریآمده است،  ابراهیم جدی کار در  جهت بهره گیری از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های این دشت خواهان کمک به ایجاد ایستگاه هواشناسی و ایجاد ایستگاه تحقیقات کشاورزی ، شده است .

البته ناگفته نماند که همزمان با ورود معاون وزیر کشاورزی  به این شهرستان، ریاست دادگستری استان نیز از دادگستری این شهرستان بازدید داشته که با تماس تلفنی یکی از کارکنان دادگستری جوین برخی از اصحاب رسانه حضور داشتند

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

1 thought on “بازدید اختصاصی معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی از جوین !

  1. اقای شمس ابادی ببینید باز فرماندارتان نصف توانمندیهایتان – چاه و قنات و رودخانه را از جغتای گرفته ! لطفا به ایشان اخطار جدی دهید که امار خود جوین را بدهدنه جغتای را به نام جوین مصادر نماید و مسولان بلند پایه را گول بزند تا امکانات بیشتری بگیرد ایا این انصاف هست!

       0 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.