ساختمان اداری بهزیستی جوین افتتاح شد

ساختمان اداری بهزیستی جوین  با هزینه بیش از    25 میلیارد ریال افتتاح شد.درجلسه شورای اداری شهرستان جوین، مدیرکل سازمان بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به وجود 10% معلول در کشور و رشد 5/8 درصدی سالمندی درایران و رویکرد قادرسازی این سازمان، خواهان مناسب سازی ادارات در راستای عدالت محوری و اجرای دستورالعمل مناسب سازی ادارات برای معلولان و سالمندان شد.

 دکتر شکیب با بیان اینکه مناسب سازی هزینه نیست تصریح کرد: بعضی از ادارات برای تردد معلولان، سطح های شیب داری را درست کرده اند که حتی آدم سالم نیز نمی تواند از آن تردد کند!! وی بابیان اینکه ما یک دستگاه خدماتی هستیم، افزود: تمام ادارات ملزم به اجرای دستورالعمل مناسب سازی هستند.

مدیرکل سازمان بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به رویکرد توانمندسازی سازمان بهزیستی گفت: رویکرد ما درسال 90 مدد کار محوری است. وی خاطرنشان نمود: گاهی مداخله بهنگام و بدون صرف هزینه مادی مشکلات زیادی را حل می کند، به شرط آنکه در برخورد با مددجویان مهارت آموزی واشتغال ورزی مورد توجه قرارگیرد.

این مسئول توانبخشی استان خراسان رضوی با بیان اینکه 2100 سهمیه شغلی برای بهزیستی استان   اختصاص یافته است به نسیم جوین ،  گفت:  این سهمیه  درسال جاری با 200 درصد افزایش بیش از 4400 شغل برای مددجویان استان ایجاد شده است.

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.