گزارش مراسم روز خبرنگار در جوین

اولین مراسم تجلیل از خبرنگاران این شهرستان در محل فرماندهی انتظامی جوین برگزار شد

به گزارش نسیم جوین امروز صبح فرماندهی انتظامی شهرستان جوین در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان از خبرنگاران و روزنامه نگاران این شهرستان تجلیل نمود.

در ادامه سرهنگ غلامزاده با توصیف مقام خبرنگاری و نقش اصحاب رسانه در امر فرهنگ سازی و توسعه امنیت پایدار گفت:

روز خبرنگار در جوین

 

 

 

 

 

 

 

 

ادامه دارد ….

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

برگزاری مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در سالن شهدای هیئت دولت فرمانداری جوین

 

تجلیل از خبرنگاران جوین

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با حضور اصحاب رسانه در محل سالن جلسات شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید در این جلسه فرماندار شهرستان جوین با  گرامیداشت یاد و خاطر شهید صارمی و شهدای خبرنگار از کلیه خدمات و تلاشهای خبرنگاران شهرستان که در ثبت وقایع کمک کار دستگاههای اجرایی بوده اند قدر دانی نمود .

ابراهیم جدی کار  در ادامه عرصه خبرنگاری را شغلی سخت و خطرناک دانست ، بگونه ای که یک خبرنگار می تواند با قلم خود یک جامعه یا قومی را هدایت کرده و به مسیر درست راهنمایی کند و یا می تواند همان قوم یا جامعه را با استفاده از این قلم از مسیر خود گمراه نموده و نابود سازد .
وی افزود : خبرنگاران با عشق و علاقه ای که دارند جهت انعکاس دردها و وقایع افرادی مظلوم از تمام داشته های خود حتی جان می گذرند و برای انعکاس واقعیت ها در اوج خطر حتی از نیروهای مستقیم نیز جلوتر جهت انجام وظیفه خود حرکت می کنند .
ابراهیم جدی کار در ادامه افزود: در دنیای امروزی خبرنگار یکی از مولفه های قدرت می باشد همانند جمعیت ، پول و … به گونه ای که هم اکنون دولت های استکبار با استفاده از برخی از خبرنگاران سود جود بر علیه کشوری تبلیغ ناصحیح کرده و وقایع را آن طور که وجود ندارد جلوه می دهند تا با استفاده از این حیله منافع خود را در منطقه مستحکم نمایند .
فرماندار شهرستان جوین در پایان افزود : در کشور جمهوری اسلامی ایران خبرنگاران از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند به گونه ای که قلم آنها هدایت گر و بیان حقیقت ها می باشد که در این راستا توانسته اند وقایع را از جامعه به مسئولین و حتی از جامعه به جامعه انتقال دهند .
لازم به توضیح است در این مراسم هر یک از خبرنگاران شهرستان به بیان مطالبی پرداخته و در پایان نیز با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از زحمات وتلاش های آن ها تقدیر به عمل آمد .

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.