معرفي مديريت جديد آموزش و پرورش شهرستان جوين

با حضور معاونت نيروي انساني اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي از زحمات آقاي محمدي مطلق مديريت اسبق آموزش وپرورش شهرستان جوين تقدير بعمل آمد.

حجت محمدی مطلق

با حضور معاونت نيروي انساني و پژوهش و برنامه ريزي مديركل آموزش وپرورش خراسان رضوي مديرجديد آموزش و پرورش شهرستان جوين معرفي شد. معاونت نيروي انساني آموزش و پرورش خراسان رضوي، ضمن معرفي ناصري مقدم بعنوان مديرجديد و تقدير از محمدي مطلق بعنوان مدير اسبق آموزش و پرورش جوين، گفت: آموزش و پرورش نيز از مجموعه هدفمندسازي يارانه ها جدا نيست و ما بايد پيوسته در جهت اهداف معطوف به زمان حال و آينده باشيم. گذشت زماني كه در آموزش وپرورش مي گفتند: تونيكي ميكن و در دجله انداز، بايد كارهاي قديم و بدون هدف را دنبال نكنيم پيش نمازي با اشاره به سخنان يكي از مسئولين استاني در سفر به انگليس را يادآور شد و گفت: وقتي اين مسئول از يك مسئول انگليسي مي پرسد كه شما بودجه هاي بيت المال را بيشتر به چه بخش هايي اختصاص مي دهيد، مسئول انگليسي پاسخ ميدهد: در سه بخش: 1- آموزش وپرورش 2-بهداشت 3- امنيت وي بهداشت و امنيت پايدار را نيز در گرو آموزش صحيح عنوان كرد و اظهار داشت: به قول ژاپني ها آموزش در همه زمانها، چون آموزش فقط در 12 سال و يا فقط دوران دانشگاه نيست و ما بايد براساس شعار رسول خدا همواره پيرو اطلبوالعلم من المهد الي الحد باشيم. پيش نمازي با اشاره به عنوان مهم ((معلم مسئول)) در جامعه افزود در نظام آموزشي فقط يك نفر مسئول نيست تك تك معلمان مسئول هستند تا اين كاروان علم و آموزش را در جهت درست و صحيح هدايت نمايند. در پايان جلسه محمدي مطلق رئيس اسبق آموزش پرورش جوين با تشكر از همه همكاران و مسئولين شهرستان از كساني كه رافع مسئوليت سنگين از دوش وي شده بودند تشكر كرد و ناصري مقدم نيز با اشاره به حديثي از رسول خدا كه فرموده اند: هرگاه يكي از شما كاري كه قبول نموديد، آن را محكم و دقيق انجام دهيد، گفت: بايد كاري كنيم كه هميشه احساس عبادت و كار خير كردن داشته باشيم وبه قول رهبر معظم انقلاب هرجا كه هستيم با وجدان كاري آن كار را به خوبي و با دقت و ظرافت انجام دهيم. يا همانند دوران هشت سال دفاع مقدس جايگاه انساني ها را به يك جايگاه اسطوره اي تبديل كنيم.

حواشي:

دراين جلسه معارفه، هيچ مسئولي براي حضور در معارفه و توديع دعوت نشده بود بطوري كه مراسم معارفه وتوديع فقط با حضور 3 نفر: معاونت اداره كل آموزش وپرورش خراسان رضوي و يك نفر همراه و يك عضو شوراي اسلامي شهرنقاب، انجام پذيرفت و جاي خالي فرماندار و امام جمعه و مسئولين شهرستان براي حاضران احساس مي شد.

منبع : نسیم جوین

Author: مدیر پرتال شهرستان جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.