محصولات باغی امسال کشت و صنعت جوین= قیمت خرید کارخانه قند و کشت و صنعت جوین

محصولات باغی امسال کشت و صنعت جوین= قیمت خرید کارخانه قند و کشت و صنعت جوین در دو دهه گذشته شد!

فروش محصولات باغی امسال کشت و صنعت جوین  برابر قیمت اولیه خرید کشت و صنعت  جوین  (حدود 80 میلیارد ریالی )  شد که تقریبا در حدود 20 سال قبل توسط سازمان بسیج مستضعفان استان خراسان بزرگ  از سازمان صنایع وقت خریداری شد.

امروز صبح در محل تالار دفتر باغات کشت و صنعت جوین با حضور تعدادی از  متقاضیان خرید میوه از سراسر کشور ، مزایده فروش محصولات باغی ( انگور و بادام) باغ های جعفرآباد و راه چمن  و مطهری کشت و صنعت جوین برگزار شد .

به گزارش نسیم جوین در این مزایده حضوری به دلیل ایجاد فضای رقابتی بین شرکت کنندگان در مزایده ، میوه باغات کشت و صنعت جوین به قیمت بالایی به فروش رسید.

 

فقط انگور باغ 200 هکتاری جعفرآباد این شرکت به مبلغ بیش از 37میلیارد ریال به فروش رسید .

و انگور باغ 65 هکتاری راه چمن شرکت نیز به مبلغ  بیش از 16 میلیارد ریال فروخته شد و با احتساب فروش انگور باغ مطهری و نیز محصولات سردرختی این باغات نزدیک به 80 میلیارد ریال فقط فروش میوه سال جاری این کشت و صنعت جوین  می شود  یعنی در حدود 20 سال گذشته مجموعه کشت و صنعت جوین  به همین میزان خریداری شد .

در این مزایده که متقاضیان از شهرهای مشهد ، شاهرود ، کرمانشاه، سبزوار ،اسفراین ، بجنورد ، شهرکرد و جوین حضور داشتند میوه باغات چهارگانه این شرکت بفروش رسید .

به گفته مهندس سردار آبادی (سرپرست شرکت باغ گسترجوین) در محصولات باغی سال جاری این شرکت درمقایسه با سال قبل رشد کمی و کیفی بسیار بالایی پیش بینی می شود که عوامل این رشد کمی و کیفی محصولات را میتوان تغذیه مناسب ، سم پاشی به موقع ، مدیریت صحیح آبیاری و… نام برد.

 

درDSC06719 خور اشاره است که  در بین خریداران میوه این مجموعه از باغات کشت و صنعت، نیروهای بومی در این مزایده به جز یک نفر ( بنام صادق رضایی)  کسی دیگر به چشم نمی خورد

مدیر باغات کشت و صنعت جوین در گفتگو با نسیم جوین گفت: پیش بینی می شود که در باغات کشت و صنعت جوین در سال جاری در مقایسه با سال قبل رشد کمی 200 درصدی داشته باشیم .

 

باغات کشت و صنعت جوین

م

 

 

 

 

 

 

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.