استمداد مسوول کمیته انضباطی هیئت فوتبال جوین از خیران حوزه ورزش

مسوول کمیته انضباطی هیئت فوتبال جوین خواهان حمایت خیران حوزه ورزش این شهرستان  از تیم های فوتبال این شهرستان شد

محمد شمس آبادی در گفتگو با نسیم جوین با اشاره به  هزینه بالای شرکت تیم ها در مسابقات شهرستانی و استانی فوتبال گفت: مبلغ شهریه دریافتی از  هر تیم برای شرکت در مسابقات فوتبال بیش از 3 میلیون ریال است.

وی با اشاره به اینکه توسعه ورزش به معنی  کمک به جرم زدایی است، افزود: خیرانی که در حوزه ورزش هزینه کنند و یا این تیم ها را حامی یاشند علاوه بر برخور داری از اجر کار خیر،  در امر جرم زدایی نیز شریک خواهند بود.

شمس آبادی

این کارمند دستگاه قضاء شهرستان جوین تصریح کرد: در مدت زمانی که جوانان در سالن های ورزشی و میادین بازی چه به عنوان تماشاچی و یا بازی کن حضور دارند، از وقوع جرم و نزاع و ناهنجاری کاسته می شود اگر چه فلسفه  ورزش همین است تا جوانان انرژی های اضافی خود را در میادین و سالن های ورزشی تخلیه کرده و سبک می شوند .

وی با اشاره به اینکه فوتبال این شهرستان در اوج اخلاق مداری است، اظهار داشت: برخی مواقع  تبعیض در دادن امکانات ورزشی و یا  کوتاهی  در اختصاص سالن ورزشی برای جوانان موجب تنش بین آنها می شود .

شمس ابادی در ادامه از چند خیر محله شمس اباد که کمک های قابل توجهی در زمینه حمایت از برخی تیم های محلات دارند تشکر و قدر دانی کرد.و از خیران شهرستان خواست تا کمک به  امور ورزشی را  نیز همچون ساخت مسجد و بنای خیر بدانند

 

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.