آموزش و پرورش جوین رتبه چهارم استان در مسابقات قرآن و عترت و نماز شد

آموزش و پرورش جوین رتبه چهارم استان را در  گروه سوم در بین 16 منطقه  در مسابقات قرآن و عترت و نماز را به دست آورد.

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش جوین امروز  در گفتگو با نسیم جوین، گفت: این شهرستان در مسابقات قرآن و عترت و نماز  که هر سال یک بار در مرکز استان برگزار می شود ، پس از فیروزه و طرقبه و میان جلگه با کسب 109 امتیاز و با رتبه 37 جایگاه چهارم را در بین 16 شهرستان استان از آن خود کرد.

صلاحی
صلاحی

 

رجب علی صلاحی تصریح کرد: 4 نفر از دانش آموزان این شهرستان به مرحله رقابت های کشوری راه یافتند و در تیرماه سال جاری در مسابقات فینال در مرکز کشور شرکت خواهند کرد.

وی با تشکر از زحمات مدیر کانون و سازمان دانش آموزی  و نیز زحمات خانم محمد پور و آل نجف و عربشاهی و سایر مربیان سازمان دانش آموزی ، افزود:  در رشته اذان:  دانش آموز ، حسین مهدیان  و در رشته حفظ قرآن:  مبینا صائمی  و در رشته صحیفه سجادیه : مبینا محمد پور  و در رشته قرائت نیز علی جعفری به فینال مسابقات کشوری راه یافتند

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

2 thoughts on “آموزش و پرورش جوین رتبه چهارم استان در مسابقات قرآن و عترت و نماز شد

  1. بنظرم آقای دکتر صلاحی بهتر است به جای کلمه نامأنوس و بیگانه فینالfinal از کلمه یا عبارت مرحله نهایی استفاده نمایند..همچنین فینال بیشتر در مسابقات ورزشی استفاده می شود.
    البته بیشتر به خاطر خود آقای دکتر گفتم چون اخیرا ایشان در شب شعر انقلاب اسلامی در کانون شهید احمد نقابی ،از فرهنگستان زبان و ادب پارسی لغات جدید را جهت آشنایی حضار بیان کرده بودند.

       2 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.