امام جمعه جوین: درس مشترک همه اديان الهي نيکوکاري است

امام جمعه جوين با تسليت ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و برگزاري جشن نيکوکاري در ايام پايان سال اظهار داشت : درس مشترک همه اديان الهي نيکوکاري و دستگيري از مستمندان است .
محمد تقي دليري پور با بيان اينکه نيکوکاري نشانه صدق ايمان است، گفت: بر اساس فرمايش صريح قرآن ، خود خداوند بهترين يتيم نواز است
خطيب جمعه جوين با اشاره به روز طبيعت و اهميت مراقبت از فضاي سبز در اسلام نيز گفت: يکي از بيماري هاي عصر امروز ما که در اثر زندگي شهرنشيني پديدآمده است افسردگي است .
وي خاطر نشان کرد: اين افسردگي معلول همين دوري از فضاي سبز است.
وي با ذکر حديثي از رسول خدا افزود: هرکسي درختي بکارد و آنرا حفظش کند تا به ثمر برسد، در نزد خدا گويا از يک صدقه اي هميشگي برخوردار است .
امام جمعه جو.ين در ادامه با محکوم نمودن سخنان اخير سران آمريکا و کشور هاي حوزه خليج فارس در مورد اينکه ايران را حامي تروريست مي دانند، گفت: جالب است که ايران امروزه با تروريست هايي که در دامن غرب و عربستان و ترکيه و غيره رشد يافته اند مبارزه مي کند و خنده آور است که همين تروريست ها هيچ کاري با اسرائيل و آمريکا و عربستان ندارند! زيرا در دامن آنها رشد کرده اند.

 

در خور اشاره است که پایگاه های اکرام فاطمی و شور نیکوکاری در محوطه مصلی نماز چمعه نیز فعال و اماده دریافت کمک های مردمی بود

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.