فراخوانی نیروی انسانی در راه آهن

بر اساس درخواست تعدادی از کاربران عزیز ناگزیر شدیم تا این آگهی استخدامی را در این سایت قرار دهیم . از آنجائیکه کلیه آگهی های استخدامی  شهرستان و استان و کشور در ردیف و منوی نوار بالای این سایت قرار داده شده است،  از این به بعد کاربران عزیز  به طور مرتب  آگهی های استخدامی را در نوار بالای این سایت ملاحظه خواهند نمود و دیگر هیچ اطلاعیه استخدامی  در این ردیف خبری گذاشته نمی شود

======================

استخدام در شرکتهای خصوصی ارایه کننده خدمات به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران

تعدادی از شرکتهای خصوصی ارائه کننده خدمات به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نظر دارند به منظور تكميل كادر مورد نياز خود از بين متقاضيان مردواجد شرايط براي بكارگيري در مشاغل لکوموتیورانی، متصدي ترافيك و سوزنبانی از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه علمي و معاينات روان سنجي و پزشكي كه بوسیله مجریان متخصص اجرا خواهد گردید، تعدادی را انتخاب و جذب نمايند.

بدين وسيله از کلیه علاقمندان واجد شرایط تصريح شده در اين دفترچه دعوت بعمل می آید تا ضمن مطالعه كامل مفاد اين دفترچه نسبت به ثبت نام از طریق وبگاه مورد نظر به آدرس  www.railazmoon.com اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که فرآیند ثبت نام براي شركت در اين آزمون منحصراً بصورت اينترنتي صورت مي‌پذيرد. لذا از داوطلبان تقاضا می شود از ارسال هرگونه مدرک به مراكز برگزاري آزمون خودداری نمایند و صرفاً پذیرفته شدگان آزمون کتبی موظف به ارائه مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه می باشند. كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام كه داراي شرايط ذكر شده در اين دفترچه باشند مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت نام و شركت نمايند.

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.