تمام مشکلات مخابرات و اینترنت جوین پیگیری می شود

وزیر ارتباطات وفن آوری اطلاعات  امروز با حضور در شهرستان جوین اظهار داشت: تمام مشکلات مربوط به مخابرات واینترنت پرسرعت ومراکز پست وپست بانک شهرستان راپیگیری می کنم تا به نتیجه برسد.

به گزارش نسیم جوین دکترواعظی وزیر ارتباطات وفن آوری اطلاعات ظهر امروز در شهرستان جوین حضور یافت وپس از ادای احترام به مقام والای دو شهید گمنام در شهرستان   درنماز جمعه شهرستان شرکت نمود و به ایراد سخن پرداخت.

 

113 روستا ي شهرستان هاي سبزوار و روستا هاي شهرستان هاي مجاور به اينترنت پرسرعت متصل شد

 

با حضور وزير ارتباطات و فن آوري در جوين و تني چند از معاونان و مديران کل استان 113 روستا ي شهرستان هاي سبزوار و روستا هاي شهرستان هاي مجاور به اينترنت پرسرعت متصل شدند
به گزارش خراسان و نسیم جوین امروز ظهر وزير ارتباطات و فن آوري علاوه بر شرکت در نماز جمعه شهرستان جوين در روستاي انداده جوين حضور يافت و به صورت نمادين اينترنت پرسرعت 113 روستاي اين شهرستان و شهرستان هاي مجاور را در مخابرات روستاي انداده جوين افتتاح کرد.
دکتر واعظي در اين مراسم اظهار داشت: علاوه برآماده سازي زير ساخت هاي حوزه مخابرات در اين روستا ها، پهناي باند اينترنت هم در اين روستاها افزايش مي يابد
در خور اشاره است که روستاي انداده جوين در 20 کيلومتري مرکز شهرستان جوين واقع شده و جالب اينکه به دليل اينکه در اين روستا مشکل آب شرب وجود دارد چند دقيقه قبل از حضور وزير با خودرو آتش نشاني شهرداري نقاب از مرکز شهرستان از 20 کيلومتري چند ليتري آب به اين روستا آوردند تا درمحل افتتاح طرح گرد و غباري ايجاد نشود و جالب اينکه اهالي روستاي انداده با همه اين مشکلات بي آبي يک نفر شتر نيز براي قرباني کردن در استقبال از وزير آماده کرده بودند که وزير از قرباني کردن اين شتر جلوگيري کرد

 

 

واعظی در نماز جمعه این شهرستان  با اشاره به اینکه امروز در منطقه شاهد تحولات بسیاری هستیم  گفت: امروز همه مسلمانان جهان به دنبال مردم سالاری دینی هستند ومردم سالاری دینی که در کشور اسلامی ایران وجود دارد الگویی است برای مسلمانان سایر کشورهایی که تحت حکومت جور قرار دارند.

وزیر ارتباطات وفن آوری اطلاعات بیان داشت: اگر ملت فلسطین امروز می ایستد ومبارزه می کند ودر مذاکرات قوی ظاهر می شود به دلیل داشتن پشتوانه بزرگی نظیر کشوور ایران است.

واعظی تصریح کرد: به دلیل تدابیری که مقم معظم رهبری بیش از دو دهه است در کشور اعمال کردند ، ایران امروز در منطقه ودر جهان دارای جایگاه خوبی است وبه عنوان کشوری که به دنبال صلح است شناخته می شود.

وی افزود: در شهرستان جوین مشکلات بسیاری وجود دارد که ما به عنوان خادماتن این مردم وظیفه داریم به تمام مشکلات آنها رسیدگی نماییم.

واعظی ادامه داد:حق مردم ولایت مدار وبا فرهنگ شهرستان جوین بیش از  آن چیزی است که امرو از آن بهره مند هستند .

وزیر ارتباطات وفن آوری اطلاعات با لاشاره به مشکل خشکسالی که در همه کشور وجود دارد وبه خصوص گریبانگیر مردم جوین شده است گفت:دولت باید به دنبال حل مشکل خشکسالی باشد ودر این زمینه بیشتر کمک کند.

وی همچنین با بیان اینکه  خروج از رکود اقتصادی وحرکت به سمت رونق وهمچنین ایجاد اشتغال برای جوانان از وظابف دولت است بیان داشت:  اگر سیاست های اقتصاد مقاومتی که توسط  مقام معظم رهبری  ابلاغ شد به درستی در کشور پیاده شود  تحول عظیمی در زمینه اقتصاد در کشور به وجود خواهد آمد.

واعظی در پایان خاطر نشان نمود: تمام مشکلات شهرستان که توسط مسئولین به من منتقل شد را با همکارانم در سایر وزارت خانه ها مطرح می کنم وهمچنین قول می دهم تمام مشکلات مربوط به مخابرات واینترنت پرسرعت ومراکز پست وپست بانک شهرستان راپیگیری  کنم تا به نتیجه برسد.

 

امام جمعه جوين  نیز در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه جوين با تبريک دهه کرامت و تشکر از حضور نماينده هيئت دولت در شهرستان جوين گفت: همانگونه که از قول محدث نوري نقل شده است، و مشهور است که در ميان اعمال مستحبي هيچ عملي مانند زيارت امام حسين (ع) فضيلت ندارد بلکه در احاديث هم آمده است که خدمت به مردم ثوابش از زيارت امام حسين هم بالاتر است.
حجت الاسلام محمد تقي دليري پور با قدرداني از هشتمين سفر استاني دولت يازدهم در ايام ميلاد آن حضرت به خراسان رضوي اظهار داشت: اين استان و مشهد پايتخت معنوي ايران است.
خطيب جمعه جوين با اظهار خوشحالي از حضور اعضاي دولت در شهرستان هاي استان نيز تصريح کرد: يکي از مديران فعلي نظام در چند سال گذشته از مرجع خود آيت ا…فقيد فاضل لنکراني در مورد اعمال مستحبي خود مي پرسد که آن مرجع فقيد در پاسخ مي گويد: شما واجبات خود را انجام دهيد و به جاي مستحبات به خدمت مردم بپردازيد و اگر در قيامت از شما در مورد مستحبات سوال شد بگوييد فاضل لنکراني گفته است …
در بين نماز جمعه و نماز عصر اين هفته نماز جمعه جوين وزير ارتباطات و فن آوري با تشريح اوضاع سياسي و اقتصادي دولت در يک سال اخير گفت: الحمد ا… تورم از 44 درصد پايان دولت دهم به 25 درصد رسيده و اميدواريم که تا پايان سال به 25 درصد برسد
دکتر واعظي با اشاره به درخواست هاي مردم جوين و نمايندگان اين شهرستان نيز اظهار داشت: من به عنوان نماينده دولت در اين سفر اين درخواست هاي شما را در جلسه يک شنبه شب خود در مرکز استان بررسي و تصميمات لازم را براي اين شهرستان خواهيم گرفت

 

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

3 thoughts on “تمام مشکلات مخابرات و اینترنت جوین پیگیری می شود

  1. حرفهای وزیر فقطحرف کو عمل :متقاضیان اینترنت نقاب همچنان باید تونوبت باشند تا Adsl بهشون بدهند و یا اینکه از جایی حمایت شوند تا کارشان راه بیفتد یک وزیر آمد ورفت چند جا نشان دادند و باز همان آش است هیچ فرقی نکرده میگی نه نه برو نامحسوس امتحان کن؟

       0 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.