علاقه مندان می توانند از امکانات ورزشی مدارس جوین بهره مند شوند

رئیس اداره آموزش و پرورش جوین در شورای اداری آموزش و پرورش این شهرستان با اشاره امضاء تفاهم نامه شورای عالی آموزش استان، گفت:  امکان استفاده مردم در ساعات تعطیلی مدارس از امکانات و فضا های ورزشی  فضا های آموزشی  وجود دارد.

علی رضا کیامنش  تصریح کرد:  در سال جاری علاوه بر اهمیت دادن به ساماندهی نیروهای آموزشی و تربتی و  مشاوران  قبل از شروع سال تحصیلی،  نسبت به ساماندهی ملکی فضا های آموزشی نیز اقداماتی از قبیل درخواست صدور سند و غیره انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه مدارس سطح شهر و شهرستان جوین از اول شهریور آمادگی آغاز فعالیت آموزشی را دارند، افزود: تقسیم نیروهای آموزشی و نیز تعیین نوبت آموزشی مدارس و نیز تفکیک جنسی مدارس ابتدایی  در حد توان  در طول تابستان جاری انجام گرفته است به طوری که  مدارس ما از اول شهریور آمادگی شروع آموزش را دارند.

وی با بیان اینکه در سال تحصیلی آینده برای تمام معلمان و دبیران و مربیان کارنامه های مخصوص ارزیابی آموزشی تهیه شده است، بیان داشت: اگر آموزگاری در سال تحصیلی قبل به طور میانگین  نمره قبولی  12 را در دروس  تدریس خود داشته است ، امسال باید به میزان منطقی نسبت به سال گذشته پیشرفت حاصل شود و اصطلاحا یک گام به جلو حرکت کرده باشد. و این مستلزم داشتن «برنامه »برای هر همکار فرهنگی است .

 

علی رضا کیامنش  اظهار داشت: در سال جاری برای اولین بار قبل از اعلام نتایج کنکور  با برگزاری همایش و کلاس توجیهی برای انتخاب رشته دانشگاهی  دانش آموزان  شرکت کننده در کنکور،  زمینه انتخاب رشته را در شهرستان فراهم کردیم .

وی با بیان اینکه برای اولین بار آزمون سنجش ارتقاء پایه  جهشی برای دانش آموزان واجد شرایط در سطح شهرستان برگزار شد، گفت: در بازدید کارشناسان استان در ارزیابی اخیر از این اداره،  همکاران اداره  آموزش و پرورش جوین مورد تقدیر این گروه ارزیاب  استانی قرار گرفتند.

فرماندار جوین نیز در این جلسه با بیان اینکه باید در برنامه  ریزی آموزشی مدارس  در سطح شهرستان و شهر،  شورا های اسلامی نیز همکاری داشته باشند، گفت: ایمنی رفت و آمد دانش آموزان  در روستا ها با محوریت دهیار و پلیس راه و در شهر نیز با با شهرداری و پلیس راهور می باشد.

فرماندار و ریس شورای آموزش و پرورش جوین  در ادامه  از اعضای  این شورا خواست تا برای نفرات برتر کنکور این شهرستان  برنامه  تجلیل و تشویق ویژه داشته باشند

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.