توقیف 126 دستگاه خودرو و موتور سیکلت متخلف در جوین

در اجرای طرح برخورد با رانندگان متخلف در شهرستان جوین تعداد 126 دستگاه خودرو وموتور سیکلت متخلف توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان جوین در گفتگو با نسیم جوین در تشریح این خبر گفت: طرح برخورد با رانندگان متخلف با همکاری ماموران انتظامی وراهور این شهرستان در طی هفته گذشته به اجرا گذاشته شد.

سرهنگ اکبر آقابیگی افزود: هدف اصلی پلیس در این طرح ارتقا ء امنیت ترافیکی وپیشگیری از حوادث ناشی از تصادفات وافزایش احساس آسایش وامنیت شهروندان می باشد.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی و راهور این فرماندهی با استقرار در نقاط حادثه ساز شهرستان به تعدادی از موتورسواران تذکر شفاهی داده وبا 101 دستگاه موتور سیکلت متخلف وفاقد مدارک لازم که با حرکات مخاطره آمیز موجبات سلب آسایش شهروندان را ایجاد کرده بودند برخورد ووسیله نقلیه آنها را توقیف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان جوین بیان داشت: در همین راستا تعداد 25 دستگاه خودرو به دلیل ارتکاب جرائم گوناگون از جمله انجام حرکات نمایشی ونداشتن مدارک وسرعت وسبقت غیرمجاز توقیف وبه پارکینگ منتقل شد.

آقابیگی با اشاره به اینکه حوادث رانندگی قابل پیشگیری است مهم ترین علل تصادفات رانندگی را عدمتوجه به جلو ، عدم رعایت حق تقدم، عد توانایی در کنترل وسیله نقلیه، تغییر مسیر ناگهانی دانست وخاطر نشان کرد: رانندگان می توانند با اجرای مقررات راهنمایی ورانندگی زمینه کاهش حوادث وسوانح را فراهم وایمینی خود را در رانندگی تضمین کنند.

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.