انجام تفاهم نامه بین پلیس آگاهی و منابع طبیعی جوین

همزمان با پنجمین روز از هفته منابع طبیعی به منظورحفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست شهرستان جوین  تفاهم نامه همکاری متقابل بین پلیس آگاهی و منابع طبیعی جوین امضاء شد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جوین امروز در گفتگو با نسیم جوین،گفت: به منظور حفاظت و صیانت از اراضی ملی میان یگان حفاظت از منابع طبیعی و پلیس آگاهی شهرستان جوین این اداره، این تفاهم نامه منعقد شد.

به گزارش نسیم جوین مهندس حسین آبادی در پنجمین روز از هفته منابع طبیعی اظهار داشت: دراین تفاهم نامه حفاظت از عرصه های ملی در جوین که بیش از 50 درصد مساحت 170 هزار هکتاری سطح شهرستان را در برمی گیرد  مورد نظر قرار گرفت.

وی گفت: گشت و مراقبت و جلوگیری از شخم های غیر مجاز و قطع اشجار و آتش سوزی و ساخت و ساز غیر مجاز در عرصه های طبیعی و ملی و جلوگیری و مقابله با هر گونه قاچاق زغال و چوب و محصولات فرعی جنگلی از جمله بندهای مصوب این تفاهم نامه است.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جوین در ادامه افزود: از دیگر بندهای این تفاهم نامه مقابله با پدیده شوم زمین خواری و هر گونه تصرفات غیر قانونی در عرصه های ملی ،تعامل و همکاری در خصوص جرائم اقتصادی با پلیس آگاهی شهرستان و یگان حفاظت منابع طبیعی است.

Author: مدیر پرتال شهرستان جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.