سهام سیمان جوین حکایت مهریه ای است که کی داد و کی گرفت!

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۱ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  دکتر اورعی صاحب کارخونه یک شیاد به تمام معناست.ده ها کارخونه ی دیگه در همدان و جاهای دیگه کشور داره، شدیدا رانت داره، حقوق کارگران رو نمیده و من اطلاع دارم که حتی پول شرکت هایی که به عنوان تامین کنندگان مواد اولیه کارخونه مثل گچ و … غیره بودن رو هم بالا کشیده و میلیادری به اون ها هم بدهکاره.این آدم یکسری نیروی همفکر خودش هم به عنوان معاون و رییس کارخونه استخدام کرده و با همکاری هم خون مردم رو توی شیشه کردن 

     22 نفر با این دیدگاه موافق هست

 2. ایرج محمدی گفت:

  سلام,کشور ما بهشت کلاهبردارانه اگر یه بدبختی برای امرار معاش زندگیش به چتر بازی روی میاره دفعه دوم اونودستگیر میکنن اما کلاهبرداران حرفه ای رو که وابسته به سیستمند کسی سراغشون رو نمیگیره کلمه شیاد برای این آدمها کمه که با پول مردم دائم به سفر خارجند و…..

     12 نفر با این دیدگاه موافق هست

 3. علی نظارت گفت:

  مگر این کارخانه سیمان زیر نظر وزارت صنعت ،معدن وتجارت نیست. چرا کسی پاسخگوی اینها نیست. من سهام دار این کارخانه هستم .به چه کسی باید مراجعه کنم.این دکتر اورعی چه کسی است که مال مردم راراحت قورت می دهد.

     9 نفر با این دیدگاه موافق هست

 4. فرهاد گفت:

  این آقایون همه زیر مجموعه هاشون را هم بیچاره کردند، حداقل سه شرکت کارا و توانمند ولی بدون پارتی را زمین زدند و به ورشکستی رساندند، تمام پیمانکاران پروژه جوین یا ورشکست شدند یا ضرر زیادی دیدند، چند شرکت را که به انحلال کشاندند، متاسفانه شرکتهایی که ورشکست کردنذ شرکتهایی بودند کهکاری و توانا بودند، حتی تا از پیمانکاران خوراک و غذا را هم ورشکست کردند

     7 نفر با این دیدگاه موافق هست

 5. Akbarr گفت:

  سلام
  تماس با ایمیل آقای دکتر اورعی
  kazemoraee@yahoo.com

     6 نفر با این دیدگاه موافق هست

 6. امیر علی گفت:

  سلام ،این موضوع صحت داره که نیرو استخدام میکنن ،،؟و آیا به نظرتون امکان استخدامی هست یا این فرم پرکردن و امثالهم الکی و بازار گرمیه ؟ و اصلا حقوق و مزایا بدرد بخوری داره ؟

     1 نفر با این دیدگاه موافق هست

 7. اکبر گفت:

  با سلام
  باید به نمایندگان مجلس و سازمان بازرسی کل کشور و وزارت صعنت و معدن نامه بنویسم همین طور به وزارت محترم اطلاعات تا موضوع را پیگیری کنند.

     6 نفر با این دیدگاه موافق هست

 8. اکبر گفت:

  باید مطالب زیبای این مطلب را در طوماری پارچه ای بنویسم و امضای اهالی جوین را جمع کنیم و برای مقام معظم رهبری ارسال کنیم تا موضوع را پیگیری کنند.

     5 نفر با این دیدگاه موافق هست

 9. هیچکس گفت:

  آقای دکتر اورعی اسمش فقط دکتر است ، مگر این به اصطلاح دکتر وضعیت کارکنانش را نمی داند که برای گذراندن امور زندگانی خود مشکل دارند .دکتری که حرفش و قولهایش با عملش یکی نیست از زن کمتر است .وسلام خدا خودش برست به داد این کارگرهای بدبخت .

     2 نفر با این دیدگاه موافق هست

 10. محمد گفت:

  ازپانزده سال پیش بیش ازپنج ملیون تومان سهام خریداری کرده ام فقط چهل هزارتومان سود پرداخت شد فکر کنم شش هفت سال پیش .متاسفانه از ضعف مدیریت ونظارت بر عملکرد بنگاه های اقتصادی مثل سیمان جوین نتیجه ای جز آمار روزافزون اختلاس های میلیاردی حاصل نمی شود. یعنی مملکت این قدر بی در وپیکره ………..

     3 نفر با این دیدگاه موافق هست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبل از ارسال، معادله ی امنیتی زیر را پُر کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.