همایش بزرگ تهیه جهزیه برای 50 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد جوین برگزار می شود

مدیریت کمیته امداد امام خمینی شهرستان جوین از برگزاری همایش تهیه جهزیه برای 50 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد شهرستان جوین خبرداد.
محمد اسماعیل قلیچی در گفتگوبانسیم جوین با اشاره به قرار داشتن در هفته نیکوکاری اظهار داشت: 14 اسفند ماه به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به نام روز نیکوکاری نام گرفت که در این روز کمیته امداد امام خمینی (ره) با همکاری بسیج وصداوسیما جشن نیکوکاری را در سراسر کشور برگزار می نماید.

وی افزود:در شهرستان جوین نیز با همکاری آموزش وپرورش ،جشن نیکوکاری در سطح کلیه مدارس شهرستان برگزار خواهد شدویکی از مدارس شهرستان در این روز میزبان مسئولین خواهد بود.

مدیریت کمیته امداد امام خمینی شهرستان جوین ادامه داد: روز پنجشنبه کلیه پایگاه های کمیته امداد در سطح شهرستان ومساجد در روستاها وروز جمعه پایگاه کمیته امداد در نماز جمعه ،آماده جمع آوری کمک های مردم خیر جوین خواهند بود.
قلیچی تصریح کرد: همایش تهیه جهزیه برای 50 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره)،18 اسفند ماه ساعت 9 صبح در محل سالن ورزشی ذوالفقار برگزار می شود که از مردم شهرستان دعوت می شود در این همایش شرکت نموده ویا کمک های نقدی خود را به این نوعروسان به شماره حساب 0102860447007 بانک صادرات شعبه جوین واریز نمایند.

وی افزود : این برنامه مقطعی نیست و بنا داریم در طی سال جهزیه 500 مدد جوی دختر در آستانه ازدواج را با همیاری مردم وهمکاری دولت تهیه کنیم.

مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان جوین در پایان خاطر نشان ساخت:از مردم خیر شهرستان جوین تقاضا داریم کمیته امداد رادر تهیه مایحتاج 5000 مدد جودر آستانه سال جدید یاری کرده تا آنها هم بتوانندسال نو را با شادمانی شروع نمایند.

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

1 thought on “همایش بزرگ تهیه جهزیه برای 50 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد جوین برگزار می شود

  1. آقاي شمس آبادي لطفا يك گزارش  از نارضايتي مدد جوياني كه 5 ماه است كه مقرري انان به خاطر يك اشكال در امور رايانه اي كميته امداد قطع ميباشد وبا وجود اينكه تحت پوشش كميته امداد ميباشند سبد كالا نيز به انان تخصيص داده نشده من جمله ان مددجويان مادر خودم ميباشد وبنده چند ماه است كه پيگيري كرده ام ولي به نتيجه نرسيده ام در سايتتان بنويسيد شايد مسئولين كه به فكر جشن نيكو كاري هستند براي اين مددجويان نيز نيكو ،كار كنند
    ——————————————————-
    پاسخ مدیر محترم کمیته امداد جوین به این نظر:
    آقای قلیچی در تماس با مدیر نشریه، گفت: چند نفر از افراد محترم تحت پوشش در سیستم رایانه ای استان دچار مشکل شده و با پیگیری های این مدیریت به جز 5 مدد جو بقیه حل شده است . وی در مورد مادری که مدد جوی این نهاد هستند و از طریق پسر محترم ایشان این شکوه نوشته شده است نیز پاسخ داد: این مادر در اولین مراجعه خود پاسخ مناسب دادیم و با استان نیز هماهنگ شد و ضمن اینکه اشتباهات اینگونه ای تا چند روز دیگر حل می شود تمام معوقات آنها نیز تا عید پرداخت می شود و ضمن اینکه همکاران برای رفع نیاز نامبردگان بصورت تنخواه نیز مبلغی را تقدیم کرده اند

       1 نفر با این دیدگاه موافق هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.