گلایه جمعی از بانوان از نبود دندانپزشک خانم در جوین

دندانپزشکجمعی از بانوان محله نقاب با مراجعه به خبرنگار خراسان و نسیم جوین و با ارائه یک نامه گلایه آمیز، از نبود دندانپزشک خانم در شهرستان جوین انتقاد کردند.

معصومه عباسی یکی از این بانوان با اشاره به وجود 2 دندانپزشک مرد از سال های دور در این شهرستان، اظهار داشت:بسیاری از بانوان جوینی را سراغ دارم که برای کشیدن یک دندان و یا ترمیم و یا جرم گیری ساده دندان خود مجبور به مسافرت به شهر های مجاور می شوند!

قدرت ا… سردارآبادی یکی از اعضای قدیمی هیئت امنای بیمارستان حضرت قمر بنی هاشم (ع) جوین نیز در گفتگو با مدیر نسیم جوین گفت:سال هاست که این شهرستان پرجمعیت با 2 دندانپزشک مرد به خدمات دندانپزشکی در این شهرستان مشغول هستند.

وی با اشاره به  کم بودن دندانپزشک  در این شهرستان 60 هزار نفری و نیز نبودن مطب دندانپزشکی برای  خانم ها ، افزود:  بسیاری از شهروندان برای استفاده از دندانپزشکان ماهر  و یا برخورداری از حق انتخاب بیشتر  و بهتر از دندانپزشکان دیگر، ناگزیر به تحمل سفر به سبزوار و یا مشهد می شوند

این معتمد محلی با اظهار رضایت از جذب متخصصان مختلف در بیمارستان جوین توسط مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان جوین، افزود: از دکتر قزلقارشی انتظار داریم که در مورد جدب دندانپزشکان جدید ومخصوصا دندانپزشک خانم  برای این شهرستان نیز تلاش نماید

 

Author: مدیر مسئول نشریه نسیم جوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.